Kool Savas dohlíží na německý rap víc jak dvacet let. Nová sbírka zákonů vychází už za pár

U našich západních sousedů je v posledních dnech rušno kolem Bushida, ale to neznamená, že se Němci budou zaobírat celý úvod roku jen praním špíny v přímém přenosu. Čeká nás také nemalý počet releasů. Jedním z nejpovolanějších je Kool Savas, který přispěchal s kvalitou opět sólově. Dohlíží na tamní rap již více jak dvacet let a jeho nová sbírka zákonů čítá opět několik bombic.

Nezastavitelný flow-kulomet je jednou z nejvíce respektovaných tváří nejen mezi posluchači, ale i samotnými rappery. To se projevuje i na jednom ze singlů „Deine Mutter“, ve kterém je možné spatřit hned celou plejádu dalších slavných jmen. Sido si balí na hajzlu, Fler dostává kouř od učitele, ale nechybí ani Massiv, Curse, K.I.Z, Pa Sports nebo Megaloh.

Nová deska nese název KKS a vychází již 8. února pod hlavičkou stáje Essah Media. Čítá celkem 12 skladeb, ale milovníci speciálních edic budou plesat, neboť kromě instrumentálního disku dostanou ještě třetí plný zajímavých remixů největších hitů. Nikdo nepochybuje o tom, že tento nosič bude útočit v Německu na album roku. Král má proslov, tak naslouchej!

Tracklist:

01. KDR 
02. KKS 
03. Deine Mutter ft. Nessi
04. Skit 
05. Universum / Hawkings 
06. Ende Der Vernunft 
07. Krieg Und Frieden 
08. Essah Ist zurück 
09. Wasser Reichen 
10. S auf Der Brust 
11. Batman 
12. Gatekeeper 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná