Koho na nové desce podpořili Kool Savas, Haftbefehl nebo Sido?

Debut je něco, co mnohdy rozhodne, zda vám bude vrtkavé publikum nakloněno, nebo budete vyhlášen jako floutek, který může na podiu maximálně po koncertu stírat pot současných hvězd. Všechny velká jména německé historie si pravidelně připomínáme pokaždé, když ze svého šuplíku vytasí něco nového, ale nutné je dát šanci také novým tvářím na scéně, které o sobě daly vědět prvním albem a teď se snaží dokázat, že mezi vrchnost skutečně patří. Chtěl bych se vás tedy zeptat, jestli tušíte, kdo že to je ten Milonair?

Ve většině případu kroutíte neznale hlavou a ptáte se, proč by vás měl právě on zajímat. Pravdou je, že tenhle rodák z íránského Teheránu má lokty dosti široké a hubu řádně prořízlou. Kdo jiný se může na německé scéně pyšnit albem, které svou účastí podpořily tváře jako Kool Savas, Sido, Haftbefehl, Manuellsen, Mosh 36 nebo Olexesh? To dodává celé věci velkou vážnost a nutí posluchače nechat si trochu času i na tento nosič. „Milominaty“ nakonec obsahuje patnáct zajímavých věcí a vychází 20. května pod křídly stáje Azzlack. 

Je zřejmé, že Milonair nasadil laťku hodně vysoko a potvrdil tak potenciál z debutu, který vyšel v roce 2014. Uprchlík před válkou v Perském zálivu vyrostl v hamburské čtvrti Bergedorf a svým prvním albem překročil to, o co se jiný pokoušejí několik let. Stal se součástí první ligy. Regionální píseček mu je malý a je zřejmé, že o něm uslyšíme stále častěji. Němci jdou v hodnocení až tak daleko, že ho v konkurenci již vydaných nosičů označili za dosavadní album roku. A to máme konec května.

Tracklist:

01. Ihr habt es so gewollt
02. High & Rolle feat. Haftbefehl
03. Alltag feat. Karate Andi
04. Titanic Thompson
05. Dieses Dasein feat. Haftbefehl
06. Fake Rap feat. Kool Savas
07. Alle spucken Töne feat. Manuellsen
08. Hungrig feat. Sido
09. Ghettoliebe
10. Umsatz
11. Lass mal
12. Knolle für Knolle feat. Mosh36 & Olexesh
13. Revolver glänzt
14. Stillstehen
15. Gruppensieg
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná