RUKAHORE_SHOP_BANNER

Koho na nové desce podpořili Druhá Strana, Mugis či Peter Pann?

Před týdnem jsme vám představili bratislavské uskupení nesoucí název 5R, které pro nás připravuje své debutové album „Potomok rodu“. V současné chvíli přichází čas, kdy vám můžeme představit již cover, hosty a snippet, který vám napoví, zda se sluší tuto dlouhohrajku podpořit koupí.

Již dle názvu je zřejmé, že tato banda je složena z pěti členů. Mezi ně patří DJ MikroMan, kterého lze registrovat na slovenské scéně již delší dobu především při spolupráci s Druhou Stranou. Bratislavský producent a DJ má na svědomí nejen kolaba s členy z Petržalky, ale síly již spojil i s Plexem, Separem a dalšími. Právě on vtiskl desce „Potomok rodu“ hudební tvář a postaral se i o skreče. Další producenti, kteří se na desce objeví, jsou Peter Pann, Mugis, Deryck, Mikelo, Sidi a SCA.

Záhodno je i představit si tváře na mikrofonu, kterými jsou Palky, Pek, Deviant a Prevrat Poet. Všichni jmenovaní mají na svém kontě již několik svých sólových materiálů, kterými se hlásili o své místo na scéně. Spojení sil pak vygradovalo přirozeně a očekává se, že fanouškovská základna se postupně rozroste o další hlavy. 

Debutová deska „Potomok rodu“ obsahuje zajímavých dvacet stop obohacených o hosty jako Moloch Vlavo, Agresívne Oko, Kadyšon, Tomáš Jedno, Korytnák a další. Hutná porce pouliční tvorby s rukopisem slovenské metropole vychází již 14. prosince a zakoupit je ji možné ZDE. Pokud jsi stále na vážkách, přesvědčit tě může přiložený snippet.

Tracklist:

01. Potomok Rodu
02. Puto piatich prútov
03. Smiech ako hriech 
04. Čo sa v kom ukrýva?
05. Neprezlečem vsp. Kadyšon, Hudba Zdola, Úplný Konec, D6 ANS
06. Niekto klope (skit)
07. Nechci ma meniť
08. Túžba
09. Vyčleň sa z davu
10. Rituál vsp. Kúduš Panpolák
11. Svedomie Ti napovie
12. Brúsiace vsuvky (skit)
13. Trinásta komnata
14. Už nikdy viac 
15. Stačí mi čo mám
16. V cieli
17. Vystúpte si (skit) 
18. 851 vs 158
19. Osud vo vlastných rukách
20. Sicarius 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná