Koho na nové desce podpořili Druhá Strana, Mugis či Peter Pann?

Před týdnem jsme vám představili bratislavské uskupení nesoucí název 5R, které pro nás připravuje své debutové album „Potomok rodu“. V současné chvíli přichází čas, kdy vám můžeme představit již cover, hosty a snippet, který vám napoví, zda se sluší tuto dlouhohrajku podpořit koupí.

Již dle názvu je zřejmé, že tato banda je složena z pěti členů. Mezi ně patří DJ MikroMan, kterého lze registrovat na slovenské scéně již delší dobu především při spolupráci s Druhou Stranou. Bratislavský producent a DJ má na svědomí nejen kolaba s členy z Petržalky, ale síly již spojil i s Plexem, Separem a dalšími. Právě on vtiskl desce „Potomok rodu“ hudební tvář a postaral se i o skreče. Další producenti, kteří se na desce objeví, jsou Peter Pann, Mugis, Deryck, Mikelo, Sidi a SCA.

Záhodno je i představit si tváře na mikrofonu, kterými jsou Palky, Pek, Deviant a Prevrat Poet. Všichni jmenovaní mají na svém kontě již několik svých sólových materiálů, kterými se hlásili o své místo na scéně. Spojení sil pak vygradovalo přirozeně a očekává se, že fanouškovská základna se postupně rozroste o další hlavy. 

Debutová deska „Potomok rodu“ obsahuje zajímavých dvacet stop obohacených o hosty jako Moloch Vlavo, Agresívne Oko, Kadyšon, Tomáš Jedno, Korytnák a další. Hutná porce pouliční tvorby s rukopisem slovenské metropole vychází již 14. prosince a zakoupit je ji možné ZDE. Pokud jsi stále na vážkách, přesvědčit tě může přiložený snippet.

Tracklist:

01. Potomok Rodu
02. Puto piatich prútov
03. Smiech ako hriech 
04. Čo sa v kom ukrýva?
05. Neprezlečem vsp. Kadyšon, Hudba Zdola, Úplný Konec, D6 ANS
06. Niekto klope (skit)
07. Nechci ma meniť
08. Túžba
09. Vyčleň sa z davu
10. Rituál vsp. Kúduš Panpolák
11. Svedomie Ti napovie
12. Brúsiace vsuvky (skit)
13. Trinásta komnata
14. Už nikdy viac 
15. Stačí mi čo mám
16. V cieli
17. Vystúpte si (skit) 
18. 851 vs 158
19. Osud vo vlastných rukách
20. Sicarius 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná