Kmotr z východního Londýna odtajnil svůj další díl. Jaké je obsazení a příběh?

Tučná basa, která rozvibruje každou část vašeho těla. Projede vámi jak elektrický proud, když stojíte při bouřce s hromosvodem v ruce. Do toho nezaměnitelný hlas letitého hráče, který ve východní části Londýna získává uznání jako tamní fotbalový klub West Ham. Oba mají společné to, že už dávno přerostli své město, dokonce i rodnou zemi a získali si fanoušky po celém světě. A nyní je čas na nové matro, které se nese v duchu loňského nosiče. Jak tedy zní druhý díl Kmotra?

Příští rok oslaví čtyřicítku, přesto do toho i po letech řeže, jako by mu bylo osmnáct. Wiley ví, jak udělat garážovej zvuk, dokazuje to i „Godfather II“ vypuštěný do oběhu 27. dubna pod hlavičkou vydavatelství CTA. Výsledkem je 12 skladeb, ve kterých jsou nepochybně zpestřením hosté jako JME, Scratchy, D Double E, Shakka, Kyla nebo Wretch 32.

Nová deska měla původně vyjít již 16. února, ale nakonec došlo k lehkému zpoždění. Wiley s obrovským nadhledem přiznává, že už není na scéně žádným mladíkem, ale prodává své letité zkušenosti a brilantní techniku a práci s hlasem. Kde je potřeba, zatlačí na pilu a řeže jak vícepočetná parta lesáků uprostřed pralesa, jindy umí zmírnit a jen tak se houpat na beatu. Můžeme se jen domnívat, zda se i tato série Kmotra dočká třetího pokračování.

Tracklist:

01. Merkers Intro
02. Been a While
03. I Call the Shots feat. Jme
04. Bar feat. Scratchy & D Double E
05. Remember Me
06. Certified feat. Shakka
07. Still Standing
08. Fashion Week
09. All the Time
10. Crash
11. Over It
12. Over the Edge feat. Kyla and Wretch 32
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná