Klasika, poctivost, boom bap. Apollo Brown & Joell Ortiz předkládají skvělé album "Mona Lisa"

Bubny z Detroitu, rap z New Yorku. Taková kombinace zní prostě dobře. Na jedné straně producent ze stáje Mello Music Group Apollo Brown, který podle mě dělá nejlepší klasický beaty už několik let a na druhé straně rapper, který patří do superskupiny Slaughterhouse. Ta získala cenu Grammy za album roku a BET Award pro nejlepší hudební skupinu.

Mohla tahle kombinace dopadnout špatně? My si to určitě nemyslíme. Hned na začátku alba na vás čeká pecka "Reflection", přesně na tohle jsme se těšily. 
 
Jedinečné beaty, co mají jedinečnou atmosféru a do toho skvělý rap, který nás doprovází celou dobu. Když začne hrát "The Place", jsme štastní. 

Každá další stopa vás nudit nebude. Tahle deska se nese ve znamení poctivosti, pravdy, klasiky a boom bapu. Při poslechu si jen říkáte a zároveň prosíte, aby se to nezměnilo. Nezmění, pokračujeme v krasojízdě. Těsně před koncem na vás vybafne raketa "Timberlan´d up" na featu s Royce da 5'9 a je vymalováno.

V dnešní době vychází spoustu špatných věcí. Být debilní, udělat rozruch a hlavně za to mít co nejvíc peněz. "Mona Lisa" je díký bohu pravý opak a my si toho vážíme. Skvělý beaty a skvělej rap, nic víc není potřeba. Milovníci klasického materíalu budou velmi spokojeni. A kdyby žil Leonardo da Vinci, třeba by hlavou kejval i on...

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná