Kato to stihl a Rest s Fattem dnes vydají, podepíší i pokřtí

Sedmadvacátého října se vrací trueschool. To alespoň tvrdí dobří lidé z Ty Nikdy, který už "Premiéru", jež podle nich definuje daný přístup k věci rapem, beaty, cuty a koneckonců i hosty, slyšeli. Ano, debut pražsko-zlínské dvojice nakonec "za minutu dvanáct" podpořil i Restův velký vzor Kato z Prago Union, na jehož horkou jehlou šitou verzi musí být zvědavý nejen ten, kterého zaujal některý z předešlých singlů "Premiéra", "Život je pes" či "Potřebuješ?".
Dnes je release party v pražském Queens shopu již od 15:00, kde bude mimo jiné i Paulie Garand či Idea a od 21:00 je v klubu Kostel oficiální křest desky s hosty jako Idea, Kato a spoustou DJs. Restovi bude předskakovat Paulie s DJem Pufazem. Vstup je buď 100,- bez "Premiéry", nebo 250,- s "Premiérou".
CD je možno zakoupit jak v Queensech, tak na oficiálním label shopu. Tracklist: 1. Vstup 2. Premiéra 3. Blíž k mýmu pivu feat. Idea 4. Priority 5. Realitka 6. Faktická (věcná!) 7. Fellaz 8. Panáky na zem 9. Balkónovka 10. Alte Schule 11. Život je pes 12. 24 13. Kuřivoj Vysajbong 14. Hudba feat. Oliver Lowe 15. Nestarám se... 16. Skit úplně nejvíc 17. Potřebuješ? feat. Idea, Zverina 18. Výstup feat. Kato Nepřehlédněte: Rest představuje první hosty, Ideu se Zverinou Prago se vrací na místu křtu s živou kapelou Zdroj: TyNikdy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná