RUKAHORE_SHOP_BANNER

Karvinský veterán Lukrecius Chang je už podruhé Jedinečný

Již jen hrstka veteránů pamatuje projekt Rhymes Street Squad, který mapoval karvinskou scénu, které kolem roku 2000 nebyla jen bezvýznamným bodem na mapě českého rapu, ale sdružovala nemalý počet kreativních umělců. V roce 1998 se na ni poprvé ukázal Lukrecius Chang, kterého jste mohli zaregistrovat i ve snímku Česká RAPublika. V těchto dnech vychází jeho nové album „Jedinečný 2“, které je volným pokračováním jeho předchůdce.

Neustálý bojovník nejen v kick-boxu, ale i proti rasové nesnášenlivosti a patriot tamní romské komunity, je živým důkazem, že člověk může vylézt ze škatulky a postavit se osudu. O složitých životních cestách je i jeho nová deska, která obsahuje deset skladeb, na které naleznete hosty jako Erika Fečová, Riko, Pavel Baar, Tuli, RUman, Danny nebo z Polska Otopo

Autor alba se prý v textech inspiroval pravdivými příběhy z jeho okolí. Jeho velké angažování v roli romského mentora mu nastíní všemožné životní problémy a způsoby jak je řešit. Pokud si zvyknete na slezský akcent, nemělo by vám dělat problém album Jedinečný 2 přelouskat.

Tracklist:

01. Osud ve tvých rukou
02. Zní to drtivě
03. Love feat Erika Fečová
04. Strach feat Riko
05. Malá cikánka feat Tuli
06. Špekulant feat Otopo (PL)
07. Svět bez hranic
08. Křivák feat Pavel Baar
09. Demostrace feat RUman , Danny
10. Sám proti všem

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná