Kanyeho nové album je venku a těsně před vydáním stihlo změnit název

Ještě za sebou nemáme ani 2 měsíce roku 2016 a pro Kanyeho Westa už bylo uplynulých sedm týdnů velmi bohatých. A to hned na několika frontách.

Nejzajímavější je pro nás samozřejmě hudba, ale stojí za to se podívat i na jiná pole, kde Kanye bojuje. Tou druhou největší je móda. Koncem minulého týdně měl v Madison Square Garden svou už třetí módní předhlídku, jestli to tak lze nazývat. Bylo to totiž napůl představení jeho nové módní kolekce a z druhé půlky premiéra jeho nové desky. Na záznam celé akce se můžete podívat zde. To bylo v pátek, tedy v den, kdy mělo vyjít album, ještě před měsícem pojmenované SWISH. Ale koncem ledna se název změnil na Waves, potom si Kanye nebyl jistý, jak desku pojmenuje, až se rozhodl pro T.L.O.P., tedy The Life of Pablo (Picasso, Escobar a apoštol Pavel).

Datum vydání se potom ještě trochu posunulo a to na neděli 14. února, protože Chance the Rapper si umínil, že na albu bude track Waves, který na poslední chvíli s Kanyem dodělávali. Počet stop se tak zastavil na čísle 17, což je o něco více než původních 10 z konce ledna. Nechybí mezi nimi ani dříve vydané No More Parties in LA a Real Friends. Pokud jste chtěli kvalitní verzi songu Wolves, tak na albu ji máte, i když je jiná, než ta původní. Sia a Vic Mensa byli nahrazeni dvojicí Frank Ocean a Caroline Shaw. Seznam hostů i producentů je plný hvězdných jmen, takže nejlepší bude, když si jej prohlédnete sami.

A jaké je samotné album? Legální cestou je momentálně dostupné pouze před TIDAL, protože kamarád Jay-Z. Exkluzivita by měla trvat pouze jeden týden a potom se dostane i na další prodejní kanály. Možná se do té doby stihne zase pohádat na twitteru, jako to dokázal s Wizem Khalifou a svojí bejvalkou Amber Rose. Přecijen Grammy jsou doslova za dveřmi. Potom si ale vše v klidu vyříkali a manželky obou zmíněných si poseděly na čajem. Kanye předvedl i další vychvalované vystoupení v Saturday Night Live, ale protože geoblocking je stále běžně používaná praktika, tak prostě máme smůlu...

Věděli jste? Kanye West chce během svého života získat 100 Grammy. Zatím jich má 21 a dnes může přidat další 4.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná