Kancelář Prezidenta Lourajdera vyslala mezi lid 19 nových ustanovení

Pokud fandíte Prezidentu Lourajderovi, už víte, že každý nosič později doprovází i bonusové dodatky. Zatímco po debutovém EP "Inagurácia" si cestu na povrch zemský proklestily "Prvé remixy", po dlouhohrající premiéře "Úrad" dorazily....ano, dobře jste to spočítali, Druhé remixy".

 
Značka ajlavmjuzik slibuje svěží zvuk na pomezí elektroniky, Hip hopu, funku i ambietu. "Rozdielom oproti samotnému "Úradu" je bohatší program = zoznam hostí. Niektoré skladby sa opakujú, prístup jednotlivých remixérov bol drasticky rozdielny a voľba výberu skladby u každého z nich absolútne slobodná. Pestrá zmeska interpretov dáva možnosť predstaviť si čo by bolo keby...," uvedli projekt jeho vydavatelé, kteří se v minulosti podepsali pod dílčí projekty jmen jako Modré hory, Godot, Beyuz, Komander, Reset a Krek, Jimmy Pé, Stratasoul, Pra3x, Krok Spet, Eremen a Petijee či 3CK.
 
Veškeré "credits" vidíte. Naším favoritem je kupříkladu "Lord" s Eremenem a Mc Geyem, ve kterém použil Petijee stejný sampl jako Ray West v "Ray´s Café" pro O.C.ho z D.I.T.C. A co vaše želízka?
 
Prezident Lourajder - Druhé Remixy 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná