Kanadská lavina pokračuje a nabrala na rychlosti a váze. Merkules okamžitě ovládl prodeje

V Kanadě nepřestává krupobití novinek. Když teď vynecháme Madchilda a jeho Swollen Members jako opačný tábor, okolo Stompdown Killaz se trhá lavina. Snakovi a Jaclyn Gee se před pár dny narodil syn, Evil Ebenezer má novou desku Bandit a Lil Windex plnou ledničku okeny. S nejčerstvějším počinem ale přichází čím dál oblíbenější Merkules, který spustil prodej alba Cole.

Těsně před vydáním zavěsil Merk podle avíza klip na věc Moment. V něm se podobně jako Shady v tracku When I´m Gone zpovídá z těch nejhlubších pocitů ve skupinové terapii. Základním kamenem skladby stejně jako jeho rostoucí obliby je citelná upřímnost.

Album Cole vyšlo v digitálních platformách. Po dvaceti minutách v éteru už Merk oslavoval páté místo v iTunes žebříčku alb v jeho domovině. Svou pozici oslavoval ale předčasně, protože zhruba během dvou následujících hodin se vyšvihl rovnou na první příčku.

Fanoušci na životem zjizveného rappera nedají dopustit a rapidně jich v posledních letech přibývá. Zásluhu na tom mají také propracované remixy. Začalo to v roce 2016 sérií CarBars, kde zpracovával hlavně legendární beats. Poté následoval parodující remix na profláklý track Panda a kamion se rozjel na neutrál z kopce. Od té doby nás Merk při své originální tvorbě zásoboval předělávkami moderních hitů xanaxových hlav.

Selftitled deska Cole má celkem patnáct stop. Hostem na desce je například Project Pat nebo stájoví kolegové Caspian a Evil. Vizuálů se zatím dočkaly skladby This Again, Fuk Is U Sayin a aktuální Moment.

Tracklist:

1. This Again
2. Language
3. Michael Jordan feat. Stevie Ross
4. Work
5. Always
6. Livin' legends feat. Project Pat
7. Man in the Mirror feat. Evil Ebenezer
8. Swear
9. On My Own
10. Right Now feat. Caspian
11. Moment
12. Catch a Vibe
13. Survival of the Fittest feat. Jelly Roll
14. F**k the World
15. Fuk Is You Sayin'
 
AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná