Jeho maska je ze zlata a stejný počet karátů má i ve jménu. Kdo je oním tajemným z Dusseldorfu?

Hned na začátku je nutné uvést na pravou míru, že tento německý rapper není externím pracovníkem od Marvelu. Pravdou ale je, že jeho zlatá maska má 18 karátů a hodnotu 3500 EUR. Možná i díky tomu se nechal pojmenovat „18 Karat“ a bez jeho cenného suvenýru ho pozná jen málo kdo. Jak se ale říká, že pod svícnem je největší tma, tak i Sido vám odkývá, že pod maskou je největší kvalita.

Zjistit o něm informace je možná těžší než dopátrat aktuální polohu ježka v kleci, ale díky youtube a mocnému světu internetu je všeobecně známo, že jeho domovem je Düsseldorf a v hudbě důvěřuje známějšímu kolegovi Farid Bangovi. Však také pod ním vydává svůj druhý nosič „Pusha“ za asistence Warner Music a s hosty jako KC Rebell, AK Ausserkontrolle či již zmiňovaný Farid Bang.

Jak již bylo naznačeno, nejen v klipech, ale i na koncertech se halí do luxusní zlaté masky. Jednou při dotazu novinářů jednoduše odpověděl, že je klukem z ulice a ti mají stále co skrývat. Na scéně je v povědomí zhruba dva roky, přesto se již postaral o pořádný rozruch a po debutové desce „18 + Brutal“ je tu s dalším materiálem, se kterým potvrzuje svůj potenciál. Od sedmého dubna tak můžeme konzumovat 18 plnohodnotných kusů, pět z nich se dostalo i na velké videoklipové plátno.

Tracklist:

01. Ready to die
02. Straßenabitur
03. FMFL 2.0
04. Wahre Begebenheiten feat. AK Ausserkontrolle
05. Gangsta Gangsta
06. Löwen
07. Ich glaub an dich
08. Psycho feat. KC Rebell
09. Gegen den Fame
10. Illegaler Lifestyle
11. Pusha
12. Komm ins Café feat. Farid Bang
13. Braun Grün Geld Lila feat. Play69
14. Mach ma keine Filme feat. Play69
15. Crack City
16. Wieder dicht
17. Dieser Weg
18. Pusha gewesen Pusha geblieben
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná