RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jeho debut strčil do kapsy mnohem zkušenější hráče. Mladá krev z Francie však nespí

Před rokem neunikl naší pozornosti tehdy jednadvacetiletý William Nzobazola. Proč? V zemi galského kohouta měl na svém kontě již čtyři mixtapy, ale zajímavý byl fakt, že i bez regulérní desky ho znala už celá země, která patří k těm největším a v rapu nejnáročnějším v Evropě. Pod pseudonymem Ninho vypadl nakonec debut „Comme prévu“, který doslova ostřeloval prodejní pulty, a rázem se z něj stalo jedno z nejsilnějších francouzských jmen současnosti.

Kdo by byl řekl, že se vypracuje v takového hráče na scéně, když začal ve dvanácti plivat první freestyle na ulici. Jak již bylo zmíněno, jeho první oficiální album se dostalo na první místo v prodeji a nemělo v roce 2017 konkurenci. Někdo by si řekl, že po takovém úspěchu potřebuje Ninho chvíli na regeneraci, aby se z toho mediálního humbuku nezbláznil. On je však hladový a pokračuje ve své silné disciplíně - mixtapech.

Poslední březnový den vyšel mixtape „M.I.L.S“ s pořadovým číslem 2, který navazuje na svého staršího bratříčka z roku 2016. Výsledkem je čtrnáct stop, které obohatili dva hosté Blasko a Yaro. Opět se jedná o mísení tvrdosti se syrovými texty. Nalezneme zde i emociální témata, ale výsledkem je vždy výpověď založená na zkušenostech z ulice.

Tracklist:

1. M.I.L.S 2.0
2. Fendi
3. PGP
4. Toutes options feat. Blasko
5. Mama No Cry
6. Pavé
7. Un Poco
8. 44 feat. yaro
9. Bavard
10. Chacun son tour
11. Coffrer
12. Vrais
13. Violet
14. Bob

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná