Je libo metalovou pecku od Sen Doga?

Hip Hop a Metal nebo Hardcore mají k sobě hodně blízko již od prvopočátku. Jestli jde o témata, které plní skladby, nebo přímé spolupráce, stopy spojení můžeme hledat napříč celou historii. A tak není divu, že se jedna třetina legendární bandy z LA utrhla a ulítla si ke svému projektu na tvrdší notu, než v jaké se bude nést připravované album Cypress Hill, Elephants On Acid

Powerflo. Bandička sformovaná letos kolem Sen Doga však nestojí jen na něm. Kytarista a vokalista kapely Biohazard Billy Graziadei je kvalita sama o sebe. Přidejme bubeníka z brazilské kapely WORST, další kytarku a basu od x-FEAR FACTOR a máme vcelku výbušnou směs. Už jen úhledně zabalit a poslat mezi lidi. A že Poweflo rovnou posílá celý album, nelelkuje s pomalým vypouštěním singlů a trápením posluchačů dlouhým čekáním. A to vše okořeněno kvalitním vizuálem z ulic LA, ke skladbě Where I Stay.

Album vychází pod New Damage Records a nese stejný název - Powerflo. Placka nabízí 11 plnohodnotných kousků k poslechu. Masivní energie provází celé album a své dlouholeté zkušenosti uplatňuje každý člen. Je úžasné sledovat další úspěšný crossover, který bourá hranice stylů a zaměřuje se na jediné dostat k fanouškovi kvalitní muziku a odkaz. A my myslíme, že se to Sen Dogově nové partě povedlo vcelku úspěšně.

01. My M.O. 
 
02. Resistance 
 
03. Where I Stay 
 
04. Crushing That 
 
05. Less Than A Human
 
06. The Grind 
 
07. Victim Of Circumstance 
 
08. Made It This Way 
 
09. Finish The Game 
 
10. Up And Out Of Me 
 
11. Start A War 
 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná