Jaké hlasy má ve své hlavě Dot Rotten?

Dot Rotten, londýnský rapper/producent, poslouchal několik zim „hlasy ve své hlavě“ a výsledkem toho je nové album, které servíruje fanouškům. Poprvé jste o něm mohli více zaslechnout v jeho singlu „Keep It na Low“, který spatřil světlo světa na sklonku roku 2011.

Po velmi četné sérii mixtapů, kterými nás Dot Rotten od roku 2007 velmi hojně zásoboval, přichází na trh se svou první sólo deskou, nesoucí název „Voices in My Head“. Sám autor přiznal, že ze své prvotiny nemá takovou radost, jako mohou mít jeho prvně vydávající kolegové, neboť album bylo už dva roky de facto hotové. Proto nám již avizuje, že započal pracovat na dalším albu, které pro něj bude to první oficiální. Zároveň také opustil „Mercury Records“ a započíná novou cestu pod nálepkou „Virgin/EMI“.

Na svou prvotinu pozval jen dva zpěváky, kterými jsou: Lolo Ellis a Cherise Roberts, o kterých prohlásil, že ho velmi zaujali svým obrovským talentem. Deska obsahující 12 skladeb vyšla ještě u „Mercury records“ 6. května. Hudební spektrum typické pro britské ostrovy zaručuje fanouškům tamního umu dosyta chutný produkt.

Tracklist:

1. Hello
2. Voices In My Head
3. Keep It On a Low
4. Are You Not Entertained?
5. Overload (feat. TMS)
6. Pressure
7. I Can See
8. Karmageddon
9. Gates of Heaven
10. Free
11. Picture
12. Thank You

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná