Jak zní nové zimní EP v podání Cunninlynguists?

Pro všechny příznivce psychedelických samplů, bicích propečených na stupeň medium a textů se širokou slovní zásobou máme dobrou zprávu - CunninLynguists jsou zpět! Poté co nás dočasně opustili ve třetím pokračování cestovatelské odyssey "Strange Journey", aby následně zazářili na letošním Hip Hop Kempu, se nyní vrací s novým EP, které se objevilo na internetu doslova jako blesk z čistého nebe a nese se v noblesně zimním střihu.

Sedmichodové menu dostalo název "The WinterFire" a už podle coveru je jasné, kam autoři tímto názvem mířili. Děkujeme za vhodné načasování. Zajímavou zprávou je, že trio Kno, Natti a Decon the Villain tentokrát nezůstalo ve své snaze osamoceno. Do celé věci se vložil i havajský rapper The Grouch a kromě Knoa se na produkci podílel i Eligh. Celé EP je možné si zdarma poslechnout i stáhnout. Co se týče samotného tracklistu, ten zůstal bez dalších hostů, takže následující tango si s vámi zatančí sami.

A jak tahle nízkokalorická porce šmakuje? Fanoušci se nemusí bát - po projektech jako Built To Dust nebo mimořádně expresivní sólovka "Death Is Silent" z Knoovi dílny přichází opět tradiční nálož psychedelického rapu, který zvládá jedině tahle jižanská banda. Nic divokého, nic přehnaného - tučné beaty, výrazná melodická linka a kvalitní rap okořeněný vokálními vstupy v refrénech. A dosud neznalí posluchači mohou směle vstoupit - zvuk, se kterým si CunninLynguists zahrávají, patří k charakteristickým i při omezení se na samplovanou tvorbu.

Celé EP "The Grouch, Eligh & CunninLynguists - The WinterFire" je možné stáhovat zdarma prostřednictvím přehrávače níže.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná