Jak to dopadá, když Berlín vypustí svého Hulka?

Již ve starověku a středověku si rádi chrabří bojovníci dávali přízviska, která měla znásobit jejich schopnosti udělat z nich legendu i po jejich smrti. Berlín se neotřásá v základech jako americká města, ale německá metropole vysílá do hry svého Bijce. Matthias Schulze mění svůj původní pseudonym Godzilla za Hulka. S jakou účinností vyběhl tento věčně nasraný zelenáč?

Již od pohledu je jasné, že Silla rád navštěvuje fitko a jeho skořápka mu není lhostejná. Při tvorbě osmého studiového alba s názvem V.A.Z.H. (Vom Alk Zum Hulk) ještě nabral na svalové hmotnosti. Výsledkem je i obsahově silnější tracklist o šestnácti kusech obohacených o různé speciální edice, které jsou taktéž k dispozici. Deska o délce téměř celé hodiny vychází pod hlavičkou stáje Major Movez a Silla v ni sází čistě na své schopnosti, pokud nepočítáme produkce, které mají na starosti Manuel Mayer, Menju a KD Beatz. 

Že se jedná opět o posunutí laťky, značí páté místo v německých hitparádách, což je v případě Silly největší úspěch v jeho dosavadní kariéře. Stejně jako v případě předešlé desky „Audio anabolika“ se autor vrací do minulosti, jenže rozdílem je způsob podání. Zatímco v minulé dlouhohrajce převládala sebelítost a chtění změnit špatné milníky jeho života, nyní vykazuje více vyrovnanosti a sebekázně, která ho staví do zcela jiné role. Svým způsobem se dá s klidem říct, že Silla je král „Fitnessrapu“.

Sebevědomí Silla rozhodně nepostrádá a pomalu se tento berlínský rodák hlásí o účast v první lize našich západních sousedů. V textech využívá více slovní hříčky a přirovnání, což zkvalitňuje i obsahovou stránku díla. Samozřejmě, že se nevyhýbá i striktním věcem, ve kterých brání svůj hood před nájezdy rychlokvašek. Nejedná se o celostopážní sterolovou dikci, nýbrž i možnost si v některých částech dát trochu oraz a pochopit, co tím autor chtěl vlastně říct. 

Tracklist:

01. Warm Up
02. G.O.D.
03. Der K-K-ihr wisst schon
04. Die Letzten ihrer Art
05. Gainz
06. Sixpack
07. Adrenalin Boost
08. Cardio King
09. Mr. Olympia
10. Arnold
11. Veteran
12. Du bist echt
13. Deadline
14. Flex Cover
15. Vom Alk zum Hulk
16. Cool Down
17. 100 Killa Bars (iTunes Bonus Track)
18. Dope Dealer (iTunes Bonus Track)
19. Adonis (iTunes Bonus Track)
20. Generation Eisen (Premium Ed. Bonus Track)
21. Massephase (Premium Ed. Bonus Track)
22. Proteinshake (Premium Ed. Bonus Track)
23. Die letzten Ihrer Art Remix feat. Lakmann, BOZ, Crackaveli, Said, Basstard, Amar, RLS, RAF Camora, MoTrip, JokA,           King Orgasmus One, Herzog, B-Tight, Blokkmonsta, Credibil, Solo (439), Blut&Kasse, Instinkt, Bizzy Montana, Hayat         & Matondo (Premium Ed. Bonus Track)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná