Jak sedl Dji Wichovi rok 2013? Ročenkový mixtape řekne vše

Poslední mixtape z dílny Dje Wiche? To musíme jít pár let dozadu. Jeho jméno bylo "The Yearbook", na svět si proklestil cestu těsně před druhým a zatím nejtřpytivějším sólem v historii tuzemské branže "The Golden Touch" a ukrýval mimo jiné i nevydanou bombu s Cali Agents "What´s Really Good".

 
Status "poslední" však na sklonku roku nahrazuje mixtape "Yearbook 2013" (stáhneš kliknutím na cover), na němž někdejší člen "Pražskýho vypálenýho štýla" shrnul svou letošní tvorbu do 18 songů, které mají na pažbě vyraženo datum právě probíhajícího období. Hádáme, že by z toho mohla být i tradice - něco jako když Skillz rekapituluje jednotlivé sezóny v peckách "Rap Up"...
 
Ńa oficiálních stránkách toho, jehož v roce 2014 uslyšíte na společné desce se Sci-Fi kolegou La4Boyem, se navíc (možná po vzoru osobního webu Dje Premiera) volí nejlepší beat roku, ke kterému má zatím dle fanouškovského hlasování nejblíže Separův "Pirát". Pokud v sobě chováte pocit, že má některá "máňovka" ještě vyšší parametry, možnost vykřičet to do světa a tím ovlivnit celkové výsledky se naskýtá zde.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná