RUKAHORE_SHOP_BANNER

Když už konec, tak v Německu jedině s hlavou vzhůru

Baba Saad zajal naše západní sousedy především deskou „Saadcore“ z roku 2008, nicméně již v roce 2004 si ho povšiml Bushido a povolal ho na své projekty, což vyústilo ve společnou desku o rok později. Rodák z Libanonu po roce zpět se svým šestým albem s názvem „ Das Leben ist Saadcore“.

Koncem května Saad strašil fanoušky na svém FB profilu, když hrozivě oznamoval možný konec kariéry. Je velmi pravděpodobné, že se jednalo o mediální tah, neboť měsíc na to ohlašuje album „Das Leben ist Saadcore“, které vyšlo 25. července pod labelem HB13. 15 věcí obohacují hosté jako Kontra K či Blokkmonsta.Nebo opravdu Saad už cítí, že je čas odejít?

Nové album autor směřuje ke svým kořenům, využívá staré a pro něj typické hudební prvky a snažil se vytvořit dílo, které se bude zase lišit od předešlé desky „SdoppelaD“. Obsahově je to počin vcelku nevybíravý ve smyslu poselství, neboť nabízí pohled nejen na Blízký východ, ale mučení a týrání lidí sociálním systémem a státem. Naši západní sousedé se domnívají, že se skutečně jedná o poslední desku tohoto interpreta a uznale přikyvují, že pokud opravdu odchází, tak zcela jistě na vrcholu. 

Tracklist:

1. Das Leben ist Saadcore 
2. Kantsteinsurfer 
3. Du bellst aber beißt nicht 
4. Saad B C 
5. Ich will euch brennen sehen 
6. Jamila (Das Finale) 
7. Worte sind nur Luft feat. Kontra K 
8. Yayo Pt. II 
9. Menschen quälen feat. Blokkmonsta 
10. Womit hab ich das verdient Pt. II 
11. Was ich so mache 
12. Kreditkartenfresse 
13. Manchmal Pt. II 
14. Wenn du ihnen glaubst 
15. Nachtgespräch
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná