Jak oslavil veterán Tede své čtyřicáté narozeniny?

Čtyřicet let oslavíš jen jednou. Tohle je věk, kdy už se říká, že patříš do starého železa. V evropském světě rapu je to věc zatím ještě nepříliš častá, ale i hráčům starého kontinentu se to krátí. Podívejme se na skok k našim severním sousedům, neboť čtyřicet svíček sfoukl už i Tede, který pro zábavu přináší vskutku originální mixtape.

Jméno Tede není nutné představovat ani tuzemskému publiku. Jacek Maciej Graniecki se objevil již na několika českých albech, v paměti pak čtenářům zcela jistě utkvěla jeho sloka na albu „Orikoule“. Polovička legendární formace Warszafski Deszcz se objeví i za pár týdnů na jubilejním patnáctém ročníku Hip Hop Kempu. Co si pro nás tedy čerstvý čtyřicátník připravil?

Narozeniny oslavil Tede konkrétně 24. července, kdy vychází i jeho mixtape „Goooo!“, na kterém se podílel i Mlody Grzech. Čeká nás šestnáct stop, které obsahují jeho nejznámější skladby ze sólové kariéry. Unikátnost je však v tom, že celé dílo vyšlo ve velmi limitované edici. To však není všechno. Tede své oblíbené texty dává do devadesátkového diska, které prostě znají všichni. Získal si tento bláznivý projekt i vás? 

Tracklist:

01. Intro 
02. CMRT 
03. Ej Ziomek 
04. Xenon 
05. Vanillalalahajs 
06. Nie Banglasz 
07. Martwe Ziomki 
08. John Rambo  
09. Feat. 
10. KEPTN' 
11. Michael Kors 
12. Hot16Challenge 
13. Pażałsta  
14. Wyje Wyje Bane
15. Ostatnia Noc 
16. WWA Żegna 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná