Jak dokáže Sido navnadit lidi ještě více na dlouho očekávanou desku?

Král se vrací. Nemusí oznamovat svůj návrat měsíce dopředu, ale stačí, když vyšle posla, který zvěstuje o jeho příchodu. Panovník nemusí nosit už masku jako dříve, protože ho všichni znají a on je rád, že o něm vědí. Vladař na hlavě korunu má a žezlo v ruce, skrze které má k lidem proslovy. Dav naslouchá a on si pochvaluje, že veřejné popravy zrádců z jeho dvora už nejsou nutné. Po letech má respekt. Berlín se klaní a on velmi brzo v balkónu svého paláce ukáže světu dalšího potomka, který bude věčný.

Asi už jste pochopili, že Sido se blíží s dalším svým releasem. Několik skvělých singlů s obrázkovým doprovodem nás ohromně nalákalo a ukázalo, že tohle může být deska roku. Sakra, asi jsem blázen, ale já si myslím, že už je, a to ještě není ani venku. Stane se tak až osmnáctého tohoto měsíce a k poslechu bude patnáct silných skladeb. Poctivá produkce, skvělá flow a vtip, který položí na záda i neoblomného zápasníka. 

Jak však na své dílo upozornit dostatečně? Myslím, že jméno Sida už je v ulicích natolik známo, že není nutné datum vydání alba „Das Goldene Album“ tisknout zmateně na letáky. Bývalý člen Aggro Berlín vymyslel jednoduchý tah, když čtyři své již zveřejněné singly svázal v EP, které zvěstuje věci nevídané. 

Tracklist:

01. Ganz Unten 
02. Hamdullah 
03. Geuner 
04. Papa Ist Da
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná