Itálie má svůj rapový mega film a hvězdu s velkou budoucností

Italský filmový průmysl obohatil tento rok zajímavý snímek nesoucí název „Zeta“. Film z dílny režiséra Cosimo Alemy nabízí zajímavé herecké obsazení. Kromě současné první ligy, kterou zastupuje především horrorcorový Salmo, Salvatore Esposito, Fedez, Baby K, Clementino, Noyz Narcos, Briga, Rocco Hunt, Ensi nebo Lowlow, je možné spatřit i J-Axe z dnes již ikonických Articolo 31. Jedno jméno však ve společnosti této smetánky vybočuje. Proč?

Snímek „Zeta“ se dostal do kin v závěru dubna a na apeninském poloostrově se postaral o pořádné pozdvižení. Příběh o třech kamarádech s chutí prorazit ve světě rapu ve špinavých klubech italské metropole nenabízí sice nikterak originální téma, ale zpracování je poutavé a Italové jsou na svůj film řádně pyšní. 

Velkým objevem je potom jeden z hlavních herců říkající si Izi, který utkvěl v paměti tamního publika nejen svým hereckým výkonem, ale i svou debutovou deskou „Fenice“, která se stala ihned hitem po celé zemi ve tvaru holinky. Izimu role padla na míru a nebylo pro něj těžké se s fiktivní postavou sžít.  Vraťme se však k jeho zajímavé desce, která spatřila světlo světa 13. května a obsahuje 15 skladeb. Mezi hosty je možné spatřit Ensi, Moses Sangare, Tormento nebo Coca.

Tracklist:

1. Izis
2. Con me
3. Trafitto feat. Moses Sangare
4. Luce
5. Oh mio Dio
6. Odi
7. Casa feat. Ensi
8. Scusa feat. Moses Sangare
9. Tutto apposto feat. Sfera E Basta
10. Pazzo
11. Chic
12. Niente da perdere
13. La tua ora feat. Coco
14. Solo feat. Tormento
15. Per tutti quelli che
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná