RUKAHORE_SHOP_BANNER

Havířovské komíny opět ožívají. Khomator vypustil do ovzduší novou desku

Severomoravský patriot Khomator je opět ve hře a může se pochlubit dalším tracklistem, který nabízí tradiční porci jeho rukopisu obohacenou o zajímavé hosty. Třináct skladeb spojuje název Periferi a producent El Bajto, který se pod myšlenky havířovského rappera podepsal instrumentálně. Nahlédni skrze toto dílo do regionu, kde je nezaměstnanost vysoká jako katarské mrakodrapy a okoštuj moravskoslezskou inklinaci ke kořenům a tradičním hodnotám.

Kromě tuzemských hostů zastoupených především tvářemi jako Wuty, Yoga Spank, Mikec nebo Tenki, můžeš na desce „Periferi“ zaslechnout i amerického Lorda Lhuse. Polské sousedy pak zastupuje TWM, Loker a Chwasciu. Ruku k dílu přidali i DJ´s Opia, Lowa, Lapa a Wuty. Samotné album spatřilo světlo světa již den před Vánocemi a ostravští fanoušci jej mohli slyšet naživo v klubu Barrák.

Desku avizoval singl „Poltergeist“, který se dočkal i obrázkového zpracování. Zatím poslední klip byl vytvořen ke skladbě „Kořeny“. V tomto případě se jedná o retrospektivní materiál s videem, jenž obsahuje unikátní retro záběry z let 2001 až 2005. A co o samotné desce říká její autor?

„Periferi je místo, které leží bokem, náš prostor na hranicích republiky, mimo hlavní proud žánru, stories z okraje společnosti. Syrové texty, reflexe doby a životních změn nejen v nitru člověka, kterému je 30, ale také ve společnosti, kterou pozoruju při svých toulkách. Je to cesta ze tmy za světlem, životní vzestupy a pády, roky zkušeností a životních zkoušek, které dávám ven do El Bajtových beatů, které tě skopou jako Chang“,“ prozrazuje Khomator. Pokud nejsi fanouškem pevných kusů, které by sis mohl objednat ZDE, a chtěl by sis pořídit desku v digitální podobě, můžeš ji zakoupit ZDE

Tracklist:

01. Intro
02. Periferi feat DJ Lowa
03. Poltergeist feat DJ Opia
04. Lokathor feat Loker
05. Havr
06. Vybíráme Sami feat TWM
07. Motor feat Tenki
08. Dejavue
09. Kořeny feat DJ Wuty
10. Dar feat Lord Lhus, Mikec & DJ Wuty
11. Pramen Změn feat Yoga Spank
12. Eternia feat Trinity
13. Milovat & Tvořit
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná