RUKAHORE_SHOP_BANNER

Hadesův deník nabídne vzestup z feťáckého pekla do reality

Další hráč ze společenství ZNK vydává dlouhohrající materiál. Druhá sólovka Haadese se linula ve vzduchu již delší dobu, ale samotný autor strávil nějaký čas v Bohnicích na odvykačce, což si vyžádalo odklad termínu vydání. Nyní je již ale pevně daný březen, proto se podívejme, co nám bude za pár dní servírováno.

„Duševní bankrot“ si vybral svou daň. Autor se namotal do svého uměleckého pseudonymu a začal žít životem, který se vymykal společenským zaběhlostem. Na samém dně feťáckého pekla ale dokázal najít světlo na konci tunelu a vrátit se zpátky do reality.

V tomto uchu se nese i druhé sólo pojmenované „Deep Space 9“. Osobitý deník nabízí ve svém tracklistu i účast vládce ZNK Řezníka. Na beatech se zjevila osvědčená jména Yaakub, Mortem a Scorn. Cover obstaral Arbe a my se můžeme těšit na datum osmého března, kdy celý produkt vyrazí mezi nás.

Haades si pro nás před samotným vydáním ještě připravil jednu ochutnávku v podobě klipu ke skladbě Truman Show. Místo našeho popisku vám nabízíme pár vět přímo od autora. „Po vydání Bankrotu sem začal kompletně smazávat hranice mezi mnou a mojí rapovou postavou. Haades vyhrál..jenom sem gemblil, sjížděl se jak pes, píchal děvky a jezdil po republice se svou vykroucenou show. Věřil jsem tomu, že se ufetuju pro svůj rap a že to tak má bejt. Začal sem si vytvářet vlastní realitu, do který sem čím dál tím hlouběji propadal. Tohle album celý tohle období pečlivě dokumentuje,“ prohlásila polovička formace Terror Crew.

Tracklist:

01. Odlet (Intro)
02. To Je To, Co Chci
03. Čáry, Byt, Kurvy, Chlast
04. Nejdu Spát
05. Potíže feat. Řezník
06. Koothrappali 
07. Truman Show 
08. AuraMorf
09. Vyšší Bytost
10. Dope Fiend
11. Bezvědomí
12. Zpátky Na Zem
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná