Guilty Simpson a Oh No vydávají nové EP na audiokazetě

Zdá se, že je čas oprášit kazetové přehrávače. Množství projektů, jež v poslední době využívají této dnes již vedlejší platformy, v posledních letech opět přibývá a to i mimo hiphopový žánr. Není divu. Retro v minulých letech pohltilo i mainstreamovou kulturu, a tak se po vinylových deskách možná dočká svého znovuzrození i tento dříve populární nosič. A kdo že svým fanouškům nabízí nový kousek? Guilty Simpson.

Člen svaté trojice jménem Random Axe a schopný sólo hráč momentálně přichází s novým EP "The Simpson Tape". Pokud vám název evokuje inspiraci populárního animovaného seriálu, v tomto případě nejste daleko od pravdy. Minimálně podle coveru, který je inspirován karikaturami Matta Groeninga.

Posluchače však jistě bude zajímat především audio výsledek celého projektu. Ten obsahuje pět nových skladeb (+ jejich instrumentální verze), přičemž beaty si vzal na starost známý producent Oh No. Celý poslech si ukrojil stopáž pětadvaceti minut a nejen (nákladově limitovaný) formát audio kazety prozrazuje, že se bude jednat o výlet do staré školy.

Venku je i singl s názvem "Rap Stampede" s Guiltyho charakteristickým přednesem a řízným beatem, kterému dominuje slušný riff elektrické kytary a jež si můžete poslechnout níže.

Nové EP "Guilty Simpson & Oh No - The Simpson Tape" právě vychází a můžete jej sehnat v elektronické podobě či na audiokazetě na shopu Stones Throw Records a později i v dalších internetových obchodech.

Tracklist:

01 – Rap Stampede
02 – Presence
03 – Look Alive
04 – Rolled
05 – Next Phase
06 – Rap Stampede Instrumental
07 – Presence Instrumental
08 – Look Alive Instrumental
09 – Rolled Instrumental
10 – Next Phase Instrumental

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná