Grubson ohýbá a proplétá styly. Jakou kvalitu má album nahrané po cestě na koncerty?

Polská scéna je široká jak gatě Kapitána Demo a můžeme si všimnout i pestrobarevnosti. Pokud bys ale nechtěl létat ze stáje ke stáji a dostat směsici žánrů a vlivů od jedné tváře, napadlo by tě zcela jistě Grubson. Zkušený experimentátor se těší u našich severských sousedů velké oblibě a pozitivní ohlasy sklízí i za svou čtvrtou studiovku.

Na co Grubson sáhne, to získává zlato. On má vlastně to zlato i v hrdle, neboť si rád hraje nejen s barvou svého hlasu, ale rád si připravuje podklady, v kterých by si jiní vylámali zuby a na několikrát překousli jazyk. Žánr není limit, kloubit je spíše výzvou, kterou rád zdolává.

Nejinak tomu je také v případě čtvrté oficiální desky „Gatunek L“, která vyšla 29. září pod hlavičkou vydavatelství Agora. Grubson vsadil na lásku k hudbě a čistotě projevu, nevsází na nic aktuálního a dál si upevňuje své postavení. Jeho kvalit si všimli už i za hranicemi Polska, proto nebylo problémem urvat na skladbu i hvězdného hosta ze Švédska. Promoe se naladil na stejnou vlnu a singl „Rudeboy Stance“ funguje skvěle. Zajímavostí je také fakt, že takto vysoce kvalitní deska vznikala po cestách na koncerty.

Grubson se nechal slyšet, že je rád, že konečně udělal desku, která při sobě drží konceptem. S vydáním navíc ohlásil svůj nový projekt, kterým je tour za účasti živé kapely SANEPID a symfonického orchestru „Species L“. Velmi početná parta trénovala jeho nejlepší skladby z dosavadního repertoáru a fanoušci se mají rozhodně na co těšit.

Tracklist:

1. Kiedy nadejdą
2. Stare śmieci / Nowe rzeczy
3. Menu
4. Front
5. Cwany lis
6. Złoty klimat
7. Gatunek L
8. Bestie
9. Supa'High Music
10. Rudeboy Stance ft. Promoe
11. Tribute 2 Phife Dawg
12. Złoty środek
13. Nie ten lot
14. Dziki w trasie
15. Restart
16. Taki jestem (kolory)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná