Generál Strange Music ti přináší nejočekávanější desku roku 2015

Když se řekne flow, Tech N9ne nemůže být vynechán. Jeho unikátní projev, flows a ulítlé texty začínají být známe i mimo žánr. K tomu přidejte věčně přítomný face paint a obrovskou zálibu v metalových riffech a samplech a je jasné, že o album pro široké masy nepůjde. A nebo tomu může řádka mainstreamových jmen pomoci a konečně otevře věřejnosti brány sanatoria zvaného Strange Music?

Tech opět servíruje dávku textů, kterých komplikovanost je těžké stíhat i číst, ne to ještě poslouchat. Zajímavým faktem je, že o majoritu beatů se postaral celkem neznámý producent Seven, který odvedl výbornou práci. Každý beat dýchá svou atmosférou a zní originálně, rozhodně tedy nečekejte, že by vás nedostatek producentů začal nudit.

Tech N9ne se rozhodnul udělat album s hromadou hostů ze všech sfér hip hopu a propojit tak tyto světy v jeden. Nachazíme proto featy od undergroundových hračů jako Hopsin, nebo kolegu z labelu, Krizz Kaliko až po velikány středoproudu jako 2Chainz nebo Eminem. Chce ukázat celému světu, že Strange Music nezavírá dveře nikomu a nebojí se pracovat ani s lidma jako Lil Wayne nebo Yo Gotti, kterých hudební kvality jsou diskutabilní avšak i přesto překvapují obstojnou slokou ve skladbě Bass Ackwards.

Neuvěřitelné kolabo se povedlo s hlavním zpěvákem hardcore kapely Slipknot, Correy Taylorem. Energie a síla této skladby je obrovská a rozhodně nezůstane nepovšimnuta ani mezi metalovou komunitou.


Laťku všem nasadil letošním projektům hodně vysoko. Král nezávislých labelů napsal úplně novou kapitolu a propojil nepropojitelné světy. Detailům jednotlivých kousků se pověnujeme více v připravované recenzi. Vy si mezitím vychutnejte tracklist a album samotné.

Tracklist:

1. The Procedure (Intro)
2. Aw Yeah? (InterVENTion)
3. Lacrimosa
4. Condolences (Skit)
5. On The Bible (Feat. Zuse & T.I.)
6. Shroud (Feat. Krizz Kaliko)
7. More Psycho Messages (Skit)
8. Psycho Bitch III (Feat. Hopsin)
9. Wither (Feat. Corey Taylor)
10. Dead Alive (Skit)
11. Hood Go Crazy (Feat. 2 Chainz & B.o.B.)
12. Bass Ackwards (Feat. Lil Wayne, Yo Gotti & Big Scoob)
13. No K (Feat. E-40 & Krizz Kaliko)
14. Countdown (Skit)
15. Speedom (WWC2) (Feat. Eminem & Krizz Kaliko)
16. Give It All (Feat. Audio Push & Krizz Kaliko)
17. Yates (Feat. Marcus Yates)
18. M T M D (Skit)
19. A Certain Comfort (Feat. Kate Rose)
20. Burn It Down (Feat. Ryan Bradley)
21. Life Sentences (Feat. Krizz Kaliko, Joey Cool, & Gee Watts)
22. Dyin' Flyin' (Feat. Krizz Kaliko)
23. Worldly Angel
24. Roadkill (Tech N9ne & Excision)

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná