Freddie Gibbs musel předčasně vydat album

Ne vždy jdou věci podle plánu a něco se prostě pokazí. U Gibbsovy novinky ESGN udělal chybu label distribující digitální verzi alba a tak se album dostalo k lidem už včera, tedy o celé tři týdny dříve.

A jelikož reakce byli pozitivní, tak z téhle situace dokázali elegantně vybruslit a rozodli jednoduše změnit datum vydání a album oficiálně vydat už nyní. Podle ukázek Freddie Soprano a One Eighty Seven, které jsem slyšel ještě před neoficiálním i oficiálním vydání, půjde o hodně povedený kousek, navíc je to první plnohodnotné album v jeho diskografii. Mimochodem stejný label vydávající tohle album vydal předčasně i spolupráci WCho s Dazem - West Coast Gangsta Shit.

A nezapomeňte, že možná už v říjnu vyjde Cocaine Pinata, tedy společná deska a Madlibem. A pokud vám utekla informace, že Freddie už není součástí Young Jeezyho labelu CTE, tak nyní už to víte. Nejdříve říkali, že se rozešli v míru, ale v posledních dnech se Freddie vyjadřoval v přesně opačném smyslu a označil svého bývalého šéfa jako falešného a podvodníka.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná