Frankfurt chce ovládnout rodák z Konga. Poslední bílý král prý nevymře po meči, ale jeho albu

Sylabil se poměrně citelně vymyká všemu, co obvykle německá rapová scéna nabízí. Kromě pár původních obyvatel jsou mikrofony a podia v rukou arabských migrantů. Sylabil by splňoval kritérium přistěhovalce, s rodinou však utekl k našim západním sousedům z Konga. V mládí si nevedl vůbec zle na fotbalových trávnících, ale hudební kariéra nakonec zvítězila. Udělal s odstupem času dobře?

Nezačínal jako většina dnešních rapperů ve studiu, ale na ulici v battlech, kde si postupem času vypěstoval obstojnou techniku a slovní zásobu. Debutu se fanoušci dočkali v lednu roku 2009 a letos se pak jedná již o čtvrté sólové dílo. Nakonec nese název „Der Letzte Weisse König“ a obsahuje patnáct skladeb obohacených o kolegy z města Frankfurt, které zastupuje. Jsou jimi Hanybal a Xatar. 

Při poslechu se budete muset obrnit silnou hroší kůží, pokud německému jazyku plynule rozumíte. Sylabil vsází na autentické příběhy a postřehy, které servíruje ve svých skladbách bez jakýchkoliv servítek. V Německu je mnohými označován jako tamní Rick Ross, ale pravdou je, že se snaží jít svou vlastní cestou. Všechny beaty na nové desce jsou syrové a připravují pro interpreta dobrou půdu pro jeho projev. Výsledkem je drsný obsah, který nebude ladit každému, ale těm pár spokojeným dodá pocit nasycenosti.

Tracklist:

01. Zustände/Intro
02. Wenn ein Schuss fällt
03. Ich mache korrekt
04. Ich kann alles
05. Auf Modus
06. Mit Mir
07. Stein feat. Hanybal
08. Raus
09. Graue Tonne
10. Schach
11. Einflussbereich feat. Xatar
12. Schutzweste
13. Allein sein
14. Kein Künstler
15. Jetzt weißt du
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná