Francouzská královna je zpět v plné síle. Nebojuje s prodejem, ale terorismem a rasismem

Kde jsou ty časy, kdy Indiana Jones běhal džunglemi a hledal cenné poklady. V rapu se situace zcela obrátila a poklady hledají nás. Keny Arkana je po právu považováno za evropskou královnu rapu a vo tom prostě žádná. Stačí se podívat na desky, po kterých se jen zaprášilo. Čtyři roky se zdály být dlouhé, až loni opět plamínek začal plát a letos tu máme regulérní placku. Třikrát a více hurá!

Hlas rázný jako zvon z katedrály, jazyk ostrý jak diamant a neuvěřitelně široké lokty, kterými si Keny Arkana dokázala podmanit nejprve celou Francii, poté i zbytek Evropy. Již od počátku bojuje celosvětový mír, nesnáší rasismus, ale zároveň tvrdě dosuzuje teroristické útoky. Možná že práce arabských extrémismů ji vrátila do hry, neboť v květnu minulého roku vydala EP zdarma v digitálním formátu jako reakci na útoky ve Francii z listopadu předešlého roku.

Třetí pokračování série „L'Esquisse“ 2. června a navazuje na své slavné bratříčky z let 2005 a 2011. Tracklist se nakonec zastavil na počtu šestnáct a my můžeme opět registrovat celou řadu silných skladeb. Jeden z nejvlivnějších zástupců z Marseille je i po letech v plné síle a něžné pohlaví není v tomto rapu žádným handicapem. 

Tracklist:

1. Élément Feu
2. Abracadabra
3. Couleur Molotov
4. Lejos
5. Élément Terre
6. Fourmilière
7. Tout est faux
8. Tu m'as trahie
9. Laissez-moi
10. Élément Eau
11. La route sera longue
12. Freestyle Beatbox
13. De l'Opéra à la plaine 3
14. Madame la Marquise
15. La vérité fait mal
16. Élément Air
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná