Foreign Exchange žije! Nicolay dokončil trilogii City lights

Byť jsme mohli o Foreign Exchange slyšet naposledy v loňském roce prostřednictvím singlu "Dreams Are Made For Two", tvůrci alternativního hiphopového projektu se letos s novým materiálem nevrátí. Po vychytané trojici releasů "Authenticity", "Dear Friends: An Evening With The Foreign Exchange" a "Love in Flying Colors" z posledních let opět přebírá otěže nizozemský producent Nicolay.

 
Talentovaný hudebník se letos vrací ke svému projektu "City Lights", který dočasně opustil v roce 2009 s vydáním druhého dílu. Následovala tvorba v rámci Foreign Exchange, přičemž Nicolay nyní uzavírá celou trilogii albem "City Lights Vol. 3: Soweto". Talentovaný hudebník s nominací na ocenění Grammy posbíral desítku zbrusu nových skladeb, na nichž se objevily také Carmen Rodgers a Tamisha Waden. Chybět samozřejmě nebude ani někdejší člen Little Brother a autorův parťák Phonte.
 
 
Po obsahové stránce je nová deska hlavně ódou na městský život v Jižní Africe, zejména pak v Johannesburgu, kde Foreign Exchange odehráli v loňském roce jeden ze svých nejúspěšnějších koncertů vůbec. Autor též propagoval chystaný nosič prostřednictvím singlů "The Brightest Star" a "Afteglow". Cover a tracklist připojujeme níže. 
 
Album "Nicolay - City Lights Vol. 3: Soweto" vychází 9. června pod +FE Music a objednávat jej můžete prostřednictvím Amazonu a další distribuce.
 
 
Tracklist:
01. Tomorrow
02. It's In The Way That You Smile
03. Aurora
04. The Chase
05. Sun Rings/Uprising
06. The Brightest Star
07. Daydream
08. Sawubona
09. The Secret
10. There Is A Place For Us
 
 
Zdroj: theforeignexchangemusic.com; zdroj obrázku: theurbandaily.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná