Extravagance a nadsázka. To jsou karty, na které vsází Prof ze stáje Rhymesayers

Minulý měsíc jsme vám představili zástupce Rhymesayers Ent. s přezdívkou Prof, excentrického umělce schopného venčit si aligátora jako Dalí mravenečníka. Ten originálním konceptem vlastní tvorby skvěle zapadá do zmiňované bandy autentických interpretů. Teď se prezentuje novým klipem a pouští do éteru album.

Nejnovější videoklip nese jednoslovný název No. Prof tuto reakci podle tracku snad používá při každém pozvání na obyčejnou party. Vizuál a hlavně přednes je podaný hodně nadneseně, což je i podle ostatních tracků pro extravagantního člena Rhymesayers typické. Track No považuje sám autor za adepta na jeho největší hit. A to i přesto, že mu na mikrofonu lyricky průměrnou slokou zahostoval Cashinova.

Prof zároveň posílá album Pookie Baby. To obsahuje celkem patnáct skladeb, z nichž každou představil v sérii  videí s názvem Undressing. Všechny díly jsou krátké, přesto stojí za zhlédnutí. Na albu nenajdeme žádné striktní rapové linky, Prof se vyžívá ve zmiňované nadsázce a často koketuje i se zpěvem.

Pookie Baby vyšlo digitálně a na CD, a protože Rhymesayers jsou srdcařská parta, nešlo obejít vinyl. Kompletní deska je taky dostupná ve formě streamu na youtube, kde ji provází vizuální záznam toho, jak si nějaký týpek nechává vytetovat rapperovu hlavu na stehno. Pokud jste naposlouchaní tvrdšího rapu a zároveň se s heslem nevyměknem! vyhýbáte mainstreamovějším produkcím, zkuste sáhnout právě po Pookie Baby.

Tracklist:

01. Pookie Baby 
02. Andre The Giant 
03. Light Work 
04. Time Bomb 
05. Send Nudes 
06. Be Around feat. Ashley DuBose
07. Designated Hitter 
08. I've Cooked Crack Before 
09. No feat. Cashinova
10. Action 
11. Homicide 
12. Criminal 
13. Focus 
14. Minneapolis 
15. Eulogy
 
AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná