Evidence si ještě před třetím sólem střihl roli producenta. Do zbraně ho povolal Domo Genesis

Domo Genesis vydal i přes své dlouholeté působení v Odd Future studiový debut Genesis až v roce 2016. Mnohem větší zálibu má v mixtapech. A v případě nového přírůstku s názvem Aren't U Glad You're U? budou potěšeni zejména ti, jímž v posledních letech učarovaly producentské zálety (u nás) nejznámějšího člena Dilated Peoples.

 
Šestadvacetiletý Domo Genesis začal po svém debutovém albu Genesis vydávat nové projekty častěji. V loňském roce to byl například mixtape Red Corolla, jenž doporučovala k poslechu i naše redakce ve výběru nejzajímavějších nahrávek roku 2017. Zdá se, že tempo "jeden projekt ročně" Dominique Cole hodlá držet dále. Navíc si pro nový mixtape Aren't U Glad You're U? vybral beaty z rukou Mr. Slowflow aka Evidence.
 
Ten začíná být stále častěji vyhledáván, spíš než pro svojí charakteristickou, pomalou flow, pro své beaty, jejichž tvorbě se v posledních letech věnoval bez odmlouvání. Výsledkem tak byly v minulosti například LP The Darkest Hour s Madchildem nebo Defariho zatím poslední album Rare Poise. Kromě toho vydává 28. ledna v Česku nejznámější tvář Dilated Peoples své nové LP Weather or Not.
 
 
Nový mixtape Aren't U Glad You're U? je sice obsahově skromná, ale chytlavá reklama pro oba interprety. Drtivá většina stopáže pracuje se samplovanou produkcí a Domo Genesis zase s jeho typickým, štiplavým tónem hlasu. Pro Evidence není dobrou vizitkou jen buben skladby Brake, kde nasamplovaná kytara nesedí do rytmu bicích, což je chyba, kterou bych u ostříleného hráče jeho formátu nečekal.
 
Příjemné navíc je, že mixtape Domo Genesis & Evidence - Aren't U Glad You're U? si můžete stáhnout a poslechnout zcela zdarma na stránkách datpiff.com.
 
Tracklist:
01. Me Vs. Me
02. Shaq Carried Kobe (feat. Phonte)
03. Free Krik
04. BBB
05. Sing Me a Song
06. Brake
07. Fuck a Co-Sign (feat. Evidence)
08. Hood Famous
 
 
Zdroje: datpiff.com, evidence fb official page

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná