RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ensi se zavřel opět do studia a popsal cestu, jak se rodí z chlapce muž a otec od rodiny

Rapová scéna na Apeninském poloostrově nemá za hranicemi přílišného věhlasu, pokud přehlídneme pár výjimek typu Salma. Pravdou ale je, že jižanský temperament je u Italů patrný v každém rýmu a nemalý počet věcí má údernost, jak když v kovárně opracováváš rozžhavený kov. Pěkně horký materiál přitáhl ze studia Ensi, konkrétně již čtvrtý oficiální.

Rodák z Turína má v severoitalském městě velkou váhu asi jako Juventus. Lásku k fotbalu ale nikdy nechoval, protože na poloprofesionální úrovni inklinoval k ragby. Nežije v přepychu, není ověšen tunou zlata, i když si občas rád dopřeje. Ve středisku italského průmyslu pracuje jako technik v jedné firmě, která se zabývá výrobou laserových řezacích strojů.

Už jako mladý prodával svůj talent ve freestylu, později dostal choutky svůj hlas zvěčnit také na zvukovou stopu. V případě jeho sólových ambic se jedna při přehlédnutí dvou mixtapů o čtvrtou studiovou desku, o které hrdě hlásá, že je sondou do jeho životní cesty. Výsledkem je čtrnáct stop, které vyšly sjednocené názvem „V“ první zářijový den pod hlavičkou stáje „Warner Music Italy“.

Opravdu se jedná o velice osobní materiál, který Ensiho doslova vysvléká před posluchači. „V je jako Vincent, což je jméno mého syna. V je taky jako Vella, moje příjmení. V je také vendeta vůči těm, kteří mi nevěřili. Tohle album hledí obsahem hodně do minulosti a poodkrývá mou cestu. Ukáže vám, jak se z chlapce rodí muž, rapper a otec od rodiny,“ prohlásil Ensi v rozhovoru pro Radio 105 Network.

Tracklist:

01. Ribelli senza causa
02. Identitа feat. Il Cile
03. Iconic
04. Boom Bye Bye
05. Sм, come no feat. Clementino
06. Tutto il mondo и quartiere
07. Mezcal
08. Te lo dicevo feat. Luche
09. Sugar Mama
10. 4:20 feat. Gemitaiz & Madman
11. In volo
12. Mamma diceva
13. Noi
14. Vincent
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná