Elo, elo, pierdole to aneb co nabízí čtyřicetiletý švihák varšavský?

Pono je jméno, které není nutné příliš dlouze představovat, pokud jsi vyrostl se scénou varšavských panelů. Člen legendární formace Zip Sklad a Zipera si zaslouží čestný řád rytířů kulatého stolu, neboť toho má na svém kontě tolik, že jen pouhé vypisování by vás už v půlce překrmilo a článek byste zavřeli. Podívejme se, co si Pono připravil pro své fanoušky v roce 2016.

WWO, DJ 600V, FU, Whitehouse, Włodi, Hemp Gru, Olsen, THS Klika, Dixon37 a mnoho dalších. Se všemi již během své kariéry zkřížil cesty a vždy se jednalo o velmi povedená díla. Rafal Poniedzielski nebyl nikdy věhlasným sólovým hráčem, ale v týmu mu to vždy fungovalo na výbornou. Bylo by hříchem nevzpomenout i legendární projekt TPWC, ve kterém se Sokolem vydal tři alba, která registrovali i posluchači u nás.

Jeho sólová dráha započala v roce 2002 deskou „Hold“. Největšího úspěchu se dočkala třetí studiovka s názvem „Wizjoner“ a samotný autor si to moc dobře uvědomuje, proto po čtvrtém nosiči z loňska pojmenovaném „Bunt“ přichází letos s remixovým předělem právě „Wizjoneru“. Pono si pro nás připravil celkem 19 skladeb obohacených o hosty jako Fu, Dragon, Spalto, Kazan a další. Většinu nových kabátů starých pecek obstaral DJ 600V, který je na sever od nás uctíván stejně jako tuzemským publikem DJ Wich. Celé dílo dostalo pracovní název „Pono I Wizjonerzy“ a je povinností pro každého fanouška, aby ho vlastnil ve své sbírce. K dostání je na prodejních pultech již od 25. března.

Tracklist:

1. Intro 
2. Hej przygodo 
3. Bańka feat. Fu
4. Żelazna Wola feat. Dragon 
5. Jestem Wolny 
6. Wizjoner  
7. Protoplasta stylu feat. Pewna Pozycja
8. skit Pono 
9. Oddech 
10. Stan umysłu feat. Spalto, Kazan 
11. Podejście  
12. Schemat feat. Zarys Zdarzeń 
13. Istota 
14. Bezwarunkowo 
15. Outro 
 
Bonus:
16. Bańka (600V RMX) 
17. Bezwarunkowo (600V RMX) 
18. Podejście (600V RMX) 
19. Wizjoner (600V RMX)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná