Ektor věnoval své pojízdné kanceláři skladbu, v Polsku to dalo rovnou na celou desku

Nenašel bys u nás pár jmen, kterým by prošlo prakticky všechno. Jednou z nich je například James Cole, který rád brouzdá v nezmapovaných vodách. Na sever od nás, konkrétně v Krakově, má podobné postavení pro tamní trh Kali. Opakuji, možná už znuděně, že se nejedná o toho slovenského, který zásobuje především něžné pohlaví svými hity.

Kali není neznámý ani našemu publiku. Bylo ho možné spatřit v Hradci Králové na Hip Hop Kempu, každý rok vydává silné desky a také tentokrát vsadil na tematickou linku. Jeho kriminální historky a vyrovnaná duše a energii posilující se díky indickým Čakrám nahrazuje střídmý pohled na jeho život, který reflektuje nové album „V8T“

Jak samotný název napovídá, nový materiál je situován do jeho pojízdné kanceláře. Pravdou je, že jako každý interpret tráví hodně času na cestách, ať už v rámci koncertů, či jiných aktivit. Ačkoliv se zdá, že Kali vsadil na aktuální hudební prvky, výpovědní hodnota a smysl pro humor a nadsázku ho neopustily. Hosta bys mezi čtrnácti skladbami nalezl jen jednoho. Ve skladbě „Opary“ narazíš na Palucha, se kterým Kali nahrál v roce 2013 desku „Milion dróg do śmierci“. „V8T“ vyšlo 27. dubna pod hlavičkou jeho stáje Ganja Mafia Label.

Tracklist:

 1. Intro
 2. 30 KMH
 3. KGM
 4. Całuj fingiel
 5. Piraci
 6. Gdziekolwiek
 7. Chrom
 8. Rotor
 9. After
 10. Żyć nie umierać
 11. Navi
 12. Czarny punkt
 13. Opary feat. Paluch
 14. Ambiente
 15. Pit-Stop
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná