Ektor si po roční koncertní pauze daroval ke dvaatřicátým narozeninám album Alfa

Budovat království neni na pět hodin, ani na pět let, říkal Ektor v závěru svého alba Detektor II. Když si tedy po úspěšné sezóně na konci roku 2016 dal roční koncertní pauzu a cestoval po světě, očekával jsem, že někdy teď teprve začnou práce na novém albu. Chyba. Na konci roku 2017 je Ektor zpátky s novým releasem, jehož podtitul odkazuje na písmeno v abecedě jeho rodného Řecka.

 
Úspěšné releasy Detektor a jeho druhý díl oslavil jeden z nejvýraznějších jezdců tuzemské stáje koncertní pauzou, která trvala přesně rok. Mezitím Ektor cestoval, přičemž se s námi občas podělil o zážitky z dovolených prostřednictvím videoklipů Status nebo Ikaros. Z domácího hřiště připluly vizuály XXL a Hledám si tu pravou. Občas vykoukl i z desek dalších interpretů. Hostoval například na LP Veni, Vidi, Wich nebo Separově letošním albu Pancier.
 
 
Ke dvaatřicátým narozeninám si Marko daroval své šesté album Alfa. Jestli bude i tenhle release prvním dílem větší ságy a v budoucnu se dočkáme ještě Bety a Gammy, se uvidí. Zatím jsou na stole featuringy kámošů jako Strapo a S. Barracuda. Pro posluchače jsou zajímavé také neokoukané spolupráce se Smackem a Restem, v jehož případě si oba interpreti vzdali vzájemný hold už v minulosti. Hudební složku alba si rozebrali Special Beatz, Vae Cortez, Abe, Dj Wich a Huclberry.
 
Už z prvního poslechu je patrné, že nové album nabídne opět celou řádku egotripových vzpomínek na divokou minulost a někdy i současnost ze života mladého hustlera, které nabízí skladby jako Kancelář nebo Ballin. Přelétavá povaha některých žen dostává facku v tracku Přestaň. Z Alfy je patrná ale i jistá sebereflexe, jež zaznívá ve skladbách Ikaros či Vracim zpátky, kterou Ektor věnoval své matce a okruhu svých nejbližších. 
 
Ektor také pokřtí nové album opět trochu velkolepě a to 16. 2. v pražském SaSaZu společně s hosty jako Smack, Rest, Strapo či Sergei Barracuda. Vstupenky jsou už teď k předprodeji v síti GoOut a vybraných obchodech v Praze.
 
Album Ektor - Alfa právě vychází a momentálně se přesouvá prostřednictvím zásilkových služeb do schránek fanoušků.
 
 
 
TRACKLIST:
1. STATUS (prod. Special Beatz)
2. NEDÁVÁ TO SMYSL feat. SERGEI BARRACUDA (prod. Vae Cortez)
3. 365 feat. STRAPO (prod. Special Beatz)
4. HLEDÁM SI TU PRAVOU (prod. Abe)
5. KANCELÁŘ (prod. DJ Wich)
6. TO BY NEČEKALI feat. SMACK (prod. Huclberry)
7. PŘESTAŇ prod. Abe
8. VÍŠ CO TIM MYSLIM feat. REST (prod. Vae Cortez)
9. SÁM DOMA (prod. Special Beatz)
10. IKAROS (prod. DJ Wich)
11. XXL (prod. Abe)
12. 21G feat. STRAPO (prod. Special Beatz)
13. BALLIN (prod. Abe)
14. VRACIM ZPÁTKY (prod. DJ Wich)
 
 
Zdroje: facebook ektor fan page, tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná