Edo G se chce na novém LP dotknout každé stránky vašeho života

Edo G zažívá nejplodnější období své kariéry. Po báječném LP Afterwords s producentem StreetWyzem z roku 2015 či méně oceňovanému albu After All These Years přichází s deskou, jež oživuje zvuk, jenž od něj máme v oblibě. Navíc plán není zrovna skromný. Kultovní bostonský hráč by se novou deskou FreEDOm rád dotknul každého aspektu vašeho života.

 
Je na vás, nakolik se ztotožníte s prohlášením, že deska FreEDOm vychází "v nejvyšší čas". Tisková zpráva se opírá o "rizika ztráty svobody pod vahou zkorumpovaného diktátora v prezidentském úřadu". V první řadě jde totiž opět o nosič plný harmonických, ale striktních beats a vyzrálé textařiny. Je to asi stejný kontrast, jako když vezmete skvěle uklidňující buben o dvou piánových tónech a začnete psát o nenávisti, jako ve skladbě Hate
 
Ač se chce Edo G v novém LP dotknout všech aspektů života posluchače, dojde i na některá čistě rapová témata. Příkladem je skladba Smoke, na níž hostuje Masta Ace, a která je výbušnou reminiscencí nejen jejich společné a oceňované desky Arts & Entertainment z roku 2009. Na dvanácti stopách Edovi asistuje vedle Ace celá řádka dalších hostů jako Al Copeland, Big Rush, Da Bulldogs, Ethan Black, Marcela Cruz či Pearl Gates.
 
 
Piece jménem Boom se zase zabývá násilím a jeho odrazu na obětech a jejich blízkých a před několika měsíci k ní vznikl i poutavý videoklip, jenž nabízí i autentické svědectví. Soudržnou a opět skvělou hudební linku dali dále dohromady DJ Scienz, Geronimo X, Kelz With Tha Heat, Roycee, Sirplus a TorchBars.
 
Album Edo G - FreEDOm právě vychází na vinylu, CD i kaztě. Pod článkem si můžete poslechnout několik ukázek.
 
 
Zdroje: shopify.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná