Dva projekty za jeden rok? Planet Asia a Dirty Diggs to stihli již v dubnu

Planet Asia v porovnání s Rascem, který loni vynesl ven své EP "7 Days", rozhodně nezaostává. Už začátkem roku nabídl posluchačům EP "2010 AD" v produkci spolehlivé značky Dirty Diggs. Nové EP "Nautica Nagas", které přichází ten jen pár měsíců po svém předchůdci, je o to větším překvapením.

 
Tahle dvojka navíc rozhodně nevypadá, že by ztrácela kondici. Nové EP nabízí desítku zbrusu nových skladeb, což je více než štědrá nabídka. Zvlášť v době, kdy se prosazuje móda krátkých tracklistů o dvanácti písních i na úrovni regulérních alb. Na nové nahrávce se také podílelo poměrně dost hostů z autorova okolí jako Tristate z Durag Dynasty, Purple Kloud a několik dalších.
 
Navíc, když máte před sebou odpočinkové záležitosti jako "Stupid Kush" nebo naopak velmi naléhavý song "Tiger Stripes", nelze zkrátka odolat. Bubny Dirtyho Diggse opět skvěle sedí Planetově špinavému přednesu. "Nautica Nagas" je zkrátka typický projekt, kde se ani newschoolové perkuse netváří, že by stály o to se vystavovat v rádiích. 
 
Nové EP "Planet Asia & Dirty Diggs - Nautica Nagas" si můžete poslechnout níže nebo podpořit na e-shopu Dirty Diggs Records.
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná