DTonate? Nový videosingl, nové EP a finální slib o desce dorazivší tento rok

Znáte sousloví "oblíbený rapper tvého oblíbeného rappera"? V případě, že bychom stejnou rovnici převedli na beatmakery a ptali se předních tváří zdejší branže na jejich oblíbeného producenta, řada z nich by uvedla jméno DTonate. To vše i přesto, že zakladel dnes již dějepisné značky Blind Deaf zrovna nepřekypuje vydávací aktivitou a s fanoušky své tvorby nemá žádné slitování, podobně jako ho neměli třeba Pharoahe Monch a M.O.P. v neúprosné bomě "No Mercy".

V jeho profilu na Ty Nikdy Records se dokonce stále píše, že "připravuje své sólo album, které vyjde v roce 2014", což už neklapne. Hrátek na "český Detox" již ovšem bylo dost a kalendářní období 2016 by tím termínem s velkým T být mělo.
 
"Amaze Me" je videosingl z desky, která opravdu vyjde tento rok pod Ty Nikdy / Ajlavmjuzik"," uvádí na své sociální síti ten, do jehož práce už rapovali například Dudley Perkins nebo Medaphoar.
 
Komu by byla ona návnada málo, ruku v ruce s vizuálem, ve kterém se kromě sličných zástupkyň něžného pohlaví mihne také Capo di Tutti Capi TNKDLBL Idea, dorazilo také EP, na němž si onen song podali například Aceman, Stratasoul či Petijee.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná