Druhé album Ashera Rotha už za měsíc

Asher Roth je pěknou ukázou toho, jak s vámi major label dokáže vy*ebat. Nejdříve u nich vydáte úspěšný singl, na který už nedokážete navázat úspěšným albem a hned je na vás tlak, aby to napodruhé bylo lepší. A že se o to Asher pokoušel několikrát. Stačí připomenout dvojici singů Last Man Standing a G.R.I.N.D., které převyšují současnou produkci mainstreamu o několik pater.

Chystané album se dočkalo dvou přejmenování a dvou změn vydavatele. Z Def Jamu a The Spaghetti Tree k SRC/Loud a Is This Too Orange?, až se usadil u nezávisláků z Federal Prism, kde vedle majitele Davea Siteka vydává i Asherův kamarád Chuck Inglish. Konečný název alba je RetroHash, který pasuje k psychedelickému obalu, za kterým stojí poměrně známý grafik John Van Hamersveld. Když ne jménem, tak svou prací. The Beatles, olympiádu, Blondie a The Rolling Stones (i ten časopis) nemá v životopise každý. Důležitější je rozhodně to, jak bude album znít a podle dostupných singlů to bude podobné Pabst & Jazz, což v překladu pro neznalé znamená jednoduše jinak. Asher už nějakou dobu není "ten kluk, co nahrál I Love College", protože jeho oblíbená hudební poloha je někde úplně jinde. Přecijen už je to pět let.

A pět let bude i rozdíl mezi novým albem a Asleep in the Bread Aisle. RetroHash vyjde na dva dny přesně o pět let později - 22. dubna 2014. A jestli vás to na první pohled nenapadlo, tak název alba je anagram. To se taky moc nevidí. A přestože je kvalita důležitější než kvantita, tak mě mrzí to, že na albu bude jen deset stop. Už čtyři jsou totiž venku a ke dvěma z nich tady mám klip.


1. Parties at the Disco (Feat. ZZ Ward)
2. Dude (Feat. Curren$y)
3. Tangerine Girl
4. Pull It
5. Something for Nothing (Feat. Coyle Girelli)
6. Fast Life (Feat. Vic Mensa)
7. Last of the Flohicans (Feat. Major Myjah)
8. Be Right (Feat. Major Myjah)
9. Pot of Gold
10. Keep Smoking (Feat. Chuck Inglish)

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná