DJ Wich nabídne instrumentální verzi své diskografie. První je na řadě "Panorama"

Jeden ze základních producentských kamenů pražského hip hopu zřejmě již definitivně vyčerpal sadu svých oblíbených MCs, kteří se objevovali v jeho někdejším projektu DJ Wich Questions. Na druhý díl zatím čeká také zákulisní Behind The Beats. Vzhledem k tomu, jak dlouho je ale ticho po pěšině, zůstává zatím otázkou, zda nechá Máňa své fanoušky vůbec ještě nahlédnout do Golden Touch laboratoře.

 
Alternativní projekty DJe Wiche však, zdá se, nezamrzly. Nový tah autorova šikovného PR myslí na ty, kteří pro své domácí sessions hledají adekvátní hudební podkresy. Dj Wich se tak rozhodl nahodit instrumentální verzi loňské desky s LA4 "Panorama" včetně bonusového remixu skladby "Krásní lidé". 
 
"Jestli nemůžeš vystát český mc's nebo nemáš doma do čeho rapovat, tohle je pro tebe ideální materiál," napověděl možné způsoby využití hudební verze alba DJ Wich na své facebookové stránce. Kdy a jakého projektu z autorovi diskografie se v instrumentálním znění dočkáme příště, zatím interpret neprozradil. Čeští beatmakers si na samply poctěné Wichkokovou návštěvou příliš netroufají. Troufnete si vy s mikrofonem?
 
Album "LA4 & DJ Wich - Panorama Instrumentals" právě vychází a lze jej zakoupit prostřednictvím iTunes, Google Music, Spotify a dalších adres.
 
Tracklist:
01 Intro (Instrumental)
02 Denně (Instrumental)
03 Tam Kam Patřim (Instrumental)
04 Zlato V Bahně (Instrumental)
05 Volnej Spád (Instrumental)
06 Energie (Instrumental)
07 Můj čas (Instrumental)
08 šťastnou Cestu (Instrumental)
09 Krásní Lidé (Instrumental)
10 Neskonale Mužný (Instrumental)
11 Vim Kde Bydlim (Instrumental)
12 šok Nula (Instrumental)
13 Poslední Případ (Instrumental)
14 Outro (Instrumental)
15 Krásní lidé Remix (Instrumental)
 
 
Zdroje: djwich facebook fanpage; itunes.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná