RUKAHORE_SHOP_BANNER

DJ Opia odkryl karty. Jeho nové producentské dítě čítá mladou krev i veterány

Je tomu teprve pár dní, co velebil El Nino moravskou metropoli skrze svůj track s Evou Pilarovou na refrénu. Nyní se ke slovu dostává i další pamětník prvních kroků rapu v tomto městě DJ Opia. Jeho druhá producentská deska se nejen v Šalingradu dlouho skloňovala, ale fanoušci si museli počkat nakonec o pár měsíců déle. Pojďme se podívat, jakou podobu má výsledek.

Koncept desky je jasný a člen dnes již legendární a zaniklé formace Naše Věc vsadil na síť zastávek v Brně a vybral ty, které mají charisma a možnost o nich povídat. Temná zákoutí brněnských Stínadel pak svěřil v popisu zkušeným mazákům, ale i mladým drzým floutkům. Bude vládnou řečnický um Losny nebo Mažňáka? Jisté je, že Brno drží při sobě a na desce můžeš také zjistit, jak si vede i Opia za mikrofonem.

První vlaštovka přiletěla v podobě skladby „Hlavní nádraží“ s Michajlovem. S autorem desky Ronin začal už točit vizuál na „Náměstí svobody“. Do té doby už bude ale deska venku, neboť Opia ohlásil release na začátek listopadu. V tu dobu budeme moci spatřit i další klip „Bratislavská“, tentokrát s MC Geyem v hlavní roli. Fans poctivého zvuku a nestárnoucí kvality se mohou těšit i na vinyl. Pokud chceš nasát „Jízdní neřád“ live, můžeš to zkusit 21. října na brněnském výstavišti. 

Tracklist:

01) Rozjezd feat. Maniak
02) Hlavní nádraží feat. Michajlov
03) Bratislavská feat. MC GEY
04) Dětská nemocnice feat. Tafrob
05) Náměstí svobody feat. Michajlov
06) Nové sady
07) Otakara Ševčíka
08) Pisárky feat. Error
09) Úvoz feat. Řáhol
10) Tkalcovská feat. El Nino
11) Žlutý kopec
12) Ústřední hřbitov feat. Michajlov
13) Brechtova feat. Daniel
14) Milady Horákové feat. Apoka
15) Konečná feat. Maniak
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná