Deska Swollen Members prý byla málo, tak Madchild sfoukl i své EP

Je pátek 22. srpna roku 2013, třináctý ročník HH Kempu je v plném proudu a na hlavní stagi doznívá „učitel“ KRS One. Nezačíná pršet ani do areálu nenabíhá dav těžkooděnců, přesto nemalý počet návštěvník kvapem pouští svůj výhled a rychlým krokem míří k hangáru Backspin. Proč? Neboť se tam na svou show připravuje zástupce „javorových listů“, který i v chladných nočních hodinách dokáže pořádně rozpálit zem.

Kdo Madchilda nezastihl na letošním svátku hip-hopu v Čechách, možná stále ještě tluče hlavou o zeď a vyčítat si to bude až do konce života. Rodák z Vancouveru a polovička tamní legendární formace Swollen Members přichází z kůží opět na trh s dalším studiovým materiálem. EP nesoucí název Switched On vyšlo 30. září pod labelem Battle Axe REcords, Suburban Noize a obsahuje 10 skladeb. 

Swollen Members již své posluchače zásobili 17. června novou deskou Brand New Day. O své síle Madchild přesvědčil na letošním HH Kempu, kdy z jeho energické show odpadl nejeden bez emoční jedinec. Na vrch přihodil nový materiál, který dokládá, že jeho specifická flow nemá o posluchače nouzi. Přestože po textové stránce se nedočkáte žádného poetického moudra, zaposlouchat se a nasát tu atmosféru stojí rozhodně za to. 

Tracklist:

01. White Knuckles
02. Amadeus
03. Switched On
04. Iran
05. Never Die
06. Hellbound
07. Tom Cruise
08. On One
09. Blitzkrieg
10. Act My Age
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná