Deska s lehkostí větší než vaše tenisky? Pracovalo se na ni v Krakově

Chcete sedět a přesto lítat tak vysoko, že budete potřebovat kyslíkovou bombu? Lehkost v rapu se hledá těžce, každý tlačí na pilu a obklopuje se beaty, které tlučou jako sto srdcí položených na operačním sále v jedné nádobě. Chcete produkt lehčí než vaše tenisky? Zkuste okusit projekt Wysoki Lot. Sabot a Gruber mohou překonat jazykovou bariéru a získat si vaši pozornost.

Scéna o nich ví, oni vědí o ní, ale moc se o nich nemluví. Proč? Neupozorňují na sebe netradičním účesem, vlastní módní značkou nebo slovníkem, kterému rozumí jen sousedi a dlouholetí kamarádi. S rapem koketují od roku 2003, znají i sólovou cestu, ale nejlépe se jim šlape po společné trase, důkazem může být „Powietrze“.

Největšího věhlasu dosahují na jihu Polska, koncerty už nestíhají v posledních letech ani obrážet. Nová deska je však pohnutkou k tomu, že je nutné být lidem na blízku a předávat jim své hudební myšlenky. Závěr června sebou přinesl sedmnáct skladeb, hosty jako Kali, Kacper HTA, Fonos, Gibbs či belgický DJ Hypercutz. Výsledek? Přiložené ukázky vás buď pohltí a nebo donutí zamířit na jiný artikl. 

Tracklist:

1. Ostatni będą pierwszymi feat. Kasia Wrońska
2. My feat. Kali
3. Chwile
4. Jatymywy
5. Bohaterowie nocy
6. Skit feat. Bartosz Przytuła
7. Wyje*ane Miej
8. Sympatologicznie feat. Arczi (Szajka)
9. Skit
10. Bongo
11. Woda feat. Kacper HTA
12. Muszę Lecieć
13. Eliksir feat. Fonos (Gmb, Felipe), Normano, Tobi, Papaj
14. Kwas feat. Gibbs
15. Milion feat. Akhten Brown
16. Czas się obudzić feat. Gibbs
17. Docenia się po utracie II
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná