Deska plná pozitivního smýšlení a filozofie míru od pouličního umělce!

Celosvětově proslulý pouliční umělec vystupující pod pseudonymem Dub FX připravil pro své fanoušky další dlouhohrající materiál. Rodák z australského Melbourne, který vlastní v hrdle nejednu bicí sestavu a další hudební nástroje, disponuje i zajímavým hlasem, který prezentuje formou rapu, ale i zpěvu. K tomu, aby vystoupil i ve vašem městě na veřejném venkovním plácku, mu stačí jen jeho efektové pedály, reproduktory a nějaká ta šťáva ze zásuvky.

Na jeho cestách po celém světě ho doprovází jeho přítelkyně, se kterou se seznámil právě na svém venkovním vystoupení v Manchesteru. Její pěvecké nadání jste mohli již zaslechnout na několika jeho skladbách, např. Evertyhinks A Ripple, Wandering Love nebo Time Will Tell. Po jeho boku můžete taktéž narazit na velmi zajímavého saxofonistu Mr. Woodnatea, který praktikuje podobné hudební techniky jako Dub Fx.

Zakladatel labelu Convoyun.ltd má na svém kontě již 4 desky. První s názvem Live in the Street vznikla v roce 2007 a jedná se o live verze právě z jeho vystoupení po Evropě. Následovalo album Everythinks a Ripple, které je první oficiální studiové a celé bylo vytvořeno za pomoci hlasu autora a efektů. Třetí projekt byl A Crossworlds s producentem Siriusem, který také působí v jeho labelu. Jednalo se o spíše dubstepový počin. Ve svých textech se zabývá otázkami společenského významu, aktuálních světových událostí a pocitu úzkosti z různých problémů, kdy svou hudbu bere jako způsob revoluce. Příkladem je třeba skladba „Gates Society“, která si bere inspiraci ze života filozofa Socratese.

Nový dlouhohrající materiál nesoucí název Theory Of Harmony obsahuje 14 tracků a byl vypuštěn do oběhu 1. prosince. Obsahuje hosty jako Tiki Taane, Martha Cecilia, Eva Lazarus, CAde nebo MC Xander. Sám autor dodává, že nová deska je součtem mnoha let práce, kdy inspiraci a podklady sbíral na cestách, při návštěvě všech kontinentů a setkání s různými lidmi. Jeho album nese pozitivní poselství a filozofii míru. Fanoušky byla deska přijata velmi pozitivně a vy si můžete udělat názor z přiložených ukázek.

Tracklist:

01 – Intro
02 – Bass Line feat Tiki Taane
03 – In My Head
04 – Please
05 – Prove Me Wrong
06 – Colours feat Martha Cecilia
07 – Run feat Eva Lazarus
08 – Light Me On Fire feat MC Xander
09 – Back To Basics feat CAde
10 – Senorita
11 – Concord
12 – The Sky
13 – Don’t Give Up
14 – Listen Here – Exclusive Bonus Track

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná