Cyhi the Prynce nabízí své album s malým předstihem

Ještě před dvěma týdny jsem při psaní o novince Kanyeho vrchního písaře doufal, že půl roku ohlášené album No Dope on Sundays vyjde dříve, než za dalších šest měsíců a nejlépe ještě letos. To jsem ještě netušil, že Cyhi měl v plánu podřadit a pořádně šlápnout na plyn.

Debutové album rappera z jihu Spojených států totiž konečně vyjde už zítra. Posledně jsem vám s novinkou nabízel už v pořadí třetí singl Dat Side. Od té doby stihl vydat další singl, čímž ve výsledku byla venku celá třetina celého tracklistu. A tak si Cyhi řekl, že potěší své trpělivé fanoušky a uvolnil celé album k poslechu o nějakou dobu před oficiálním vydáním.

K poslechu vám stačí prohlížeč a připojení k internetu, víc služba First Listen od NPR nevyžaduje. Album o patnácti stopách nabízí více než hodinu materiálu, na kterém se podíleli i 2 Chainz, Estelle, Schoolboy Q nebo BJ the Chicago Kid. Nechybí pak ani kolegové z GOOD Music. Ke každému tracku potom Cyhi dodal krátký komentář. Ale vzhledem k tomu, že zhruba v každém druhém se objevuje bůh, Ježíš nebo další pojmy spojené s vírou, nejedná se o pro mě zajímavé čtení. Nicméně poslechu a zážitku z něj to nijak nebrání.

Na celý profil alba na stránkách NPR se dostanete tudy nebo kliknutím na cover.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná