Čtyři švédská kola řítící se super rychlostí nenosí jen značka Volvo

Je tomu rok, co severské Švédsko prostřednictvím dalšího svého rapového tělesa opět nakoukne do pražské Lucerny. Před dvanácti měsíci tento hudební svatostánek zaživa pohřbili Movits! se svou deskou „Huvudet Bland Molnen“. Takovou atmosféru jsem dlouho nezažil a asi ani ostatní přítomní odění po vzoru dvacátých let minulého století. Swing rap k tomu přímo vybízel, tak snad se 23. února nedostaví obecenstvo nahé. Parta kolem dredatého Promoea má venku novou desku, kterou v nadcházejících týdnech představí celému starému kontinentu.

Síla, které by nedokázal čelit ani Nicklas Lidström, má v Evropě velký věhlas, přestože předešlá deska se nesla v jejich mateřském jazyce, kterému příliš konzumentů zřejmě nerozumí. Promoe, Embee, CosM.I.C a Supreme však v případě Naked Swedes vsadili opět na angličtinu, která je hojně užívaná v celém světě. Láska k všemu nesvazujícímu, odpor k režimům všeho druhu a trocha toho vegetariánství je opět duchapřítomná a dlouhohrající jako nekonečná receptura Ládi Hrušky. 

Dvanáct skladeb vyšlo poslední říjnový den pod hlavičkou stáje Jakarta Records a obsahuje hosty jako Sinabo Sey, Ddumba nebo Deacon The Villain Natti. Skvělé produkce dotváří technicky bravurně zmáknutá flow a zpěv, který prostě k Looptroop patří. Ta celková atmosféra nejvíce voní na koncertech a ty máš možnost se ho zúčastnit. Nejznámější švédská rapová legenda se totiž 23. února představí Praze v plné polní v rámci své tour.

Tracklist:

01. Line Check
02. Naked Swedes (feat. Deacon The Villain Natti)
03. Slippin
04. Ugly Face
05. Another Love Song
06. Tonight You Decide (feat. Seinabo Sey)
07. Illegal
08. Sea Of Death (feat. Sabina Ddumba)
09. Four Numbers
10. We Got Guns
11. Beautiful Mistake
12. The Maschine
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná