RUKAHORE_SHOP_BANNER

Čtvrtý sampler od partičky z Hamburku nabízí víc než jen tvrdost. Čím si získali publikum?

Pokud ti nevadí v přehrávači trocha té Němčiny a na tamním hudebním trhu se třeba jen lehce orientuješ, nemohla ti uniknout aktivita hamburského klanu označovaného jako 187 Strassenbande. Banda sjednocená kolem MC Boneze spolupracovala za téměř deset let existence s velmi známým jmény, jakými jsou například Azad, Raf Camora, Hanybal, Xatar či Olexesh. Právě vůdce tohoto klanu nahrál loni vysoce hodnocenou desku „Palmen aus plastik“ s RAF Camorou. Letní nádech střídá v létě roku 2017 opět pouliční špína a gangsta rap.

Dvorní beatmaker Jambeatz se opět vyřádil. V případě čtvrtého pokračování Sampleru, jež vyšel 18. července pod labelem AUF!KEINEN!FALL!, se jedná o tučnou porci slušných skladeb, do kterých své hlasy a myšlenky zakomponovali nejen zmiňovaný MC Bonez, ale i Gruz, Maxwell, LX nebo SA4. Pletky se zákony mají tito interpreti neustále, Gruz například skončil na tři roky za mřížemi.

Pro někoho se vydáním čtvrtého Sampleru na severu nic nezměnilo, jiní volají o velké formě tamních hráčů a těší se na další sólovky. 187 Strassenbande je při chuti, což značí produktivita a četné hostovačky v uplynulých letech. Na zdech v Hamburku jsou již místní navyklí na číslovku představující název jejich bandy. Jedinou inovací je koketování Boneze se zpěvem, ale je nutné poukázat na sílu díla, které není revoluční, ale navazuje tam, kde předešlý díl skončil. 

Tracklist:

01. LX, Sa4, Maxwell – Intro
02. GZUZ, Bonez , LX – Mit den Jungz
03. Bonez, GZUZ – Millionär
04. Bonez , Raf , GZUZ, Maxwell – Highlife
05. Sa4, GZUZ, Bonez, LX – 100er Batzen
06. Sa4, Bonez, GZUZ – Zeit ist Geld
07. LX, Sa4, Maxwell – 30er Zone
08. GZUZ, Bonez – Sitzheizung
09. Maxwell – Meine Message
10. LX, Maxwell – 10 Dinger
11. Bonez , LX, GZUZ – Was ist passiert?
12. Sa4 – International
13. LX, Bonez, Maxwell – Mit Absicht
14. LX, GZUZ, Bonez – Ballermann
15. Bonez – Lächeln
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná