RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co zajímavého nabízí debutové dílo formace Bordel?

Termín je to, co děsí ze spaní asi nejednoho fanouška českého rapu. Interpreti jsou nad věcí a již si zvykli slibovat data vydání svých releasů, ale posluchač to čekání abnormálně nesnáší. Bordel se zjevil na scéně náhle již před dvěma lety a měl v plánu dlouhohrající materiál vypustit co nevidět, ale i jemu se to protáhlo a debut si odbude až nyní.

Český rap se probouzí v plné hudební polní, neboť je stage díky Bordelu plná nejen rapperů, ale i zajímavých muzikantů. Tenhle live band má velký potenciál a zkušenosti, které lze přetavit ve slušnou posluchačskou základnu, i když je jasné, že ruku v ruce s hlavním proudem to nepůjde. To je však omluvitelné, neboť tam ambice těchto interpretů ani nesměřují.

A co si pro nás tedy kluci z Inside a Riddimshotu připravili? Dvanáct palců, lahodících uchu znalců. Dvě strany o čtyřech kusech na každé a navíc s hostem z UK, kterým je Deadly Hunta. Datum vydání je nastaveno jako budíček pro všechny školou povinné i starší, kteří vstávají do práce. Pár koštů tohoto pokrmu nám již bylo servírováno, celek bude co nevidět. Pokud chceš sledovat aktuální informace a být více v obraze, můžeš navštívit webové stránky nebo FB této kapely. 

Tracklist:

Side A

1. Mohlo se zdát

2. Jak z praku

3. Slyšel jsi dobře feat. Deadly Hunta

4. Žaluzie

Side B

1. Generální úklid

2. Armani

3. Životopiss

4. Tereza

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná