Co nabízí nový mixtape z dílny Omega Records?

Město Rýmařov nenabízí jen několik historických architektonických památek, ale svou stopu má i v českém rapu. Omega Records je nezávislá značka, kterou v paměti může někdo nosit, někdo možná ne. Nicméně v posledních dnech nám z této dílny přichází mixtape, který mají na svědomí Mesa a Pox. Podívejme se, o čem je to vlastně řeč.

Pokud si pamatuješ na severomoravskou skupinu Omega Styl, jsi na správné stopě, neboť Mesa byl její nedílnou součástí. Pox je nový nadějný producent, který zatím plave jen v brouzdališti, nicméně nikde není napsáno, že to za pár měsíců nezvládne i bez rukávků a zaryje se do paměti i mimo hranice svého města.

13 skladeb bylo nahráno v nahrávacím studiu Omega Records a nabízí hosty jako Redy, Loka, Kord nebo Error Brygada. Pox má na tomto projektu monopol o 11 kusech, zbylé dvě instrumentálky dodali pražský Beat Smuggler Púúú a z Neratovic Sasa. Tématicky se to točí kolem dnešního světa a subjektivním postojům autorů. Pokud jste fanoušky pevných kusů, můžete si desku zakoupit ZDE a nebo v digitální podobě ZDE.  

Tracklist:

1. Intro
2. Bomberman ft. Redy
3. Fight Hunter
4. Rýmařov
5. Hudba
6. Dělej svoje ft. Redy, Loka
7. 2013 ft. Error Brygada, Redy, Kord
8. Nech to Beat ft. Redy, Loka
9. Pacient (prod. Púúú)
10. Proč?
11. Lež
12. Víš hovno (outro)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná